«

»

Jubilejní a poslední 30. losování Účtenkovky právě dnes

Foto: Účtenkovka

Kdo získá 1 milion korun, auto a dalších 30 213 výher?

Dnes ve středu 15. dubna se kolem poledního uskuteční v pořadí už třicáté losování Účtenkovky. To však bude naprosto poslední. Ministerstvo financí má nyní při plánování rozpočtu důsledkem koronaviru jiné priority, proto se rozhodlo tuto loterii, která jen na výhrách vyjde přes 65 milionů korun ročně, definitivně zrušit.

Kdo jste nejpozději do 12. dubna registroval své březnové účtenky, máte teď poslední možnost získat jednu z 30 215 cen od sto korun po 1 milion. Výsledky budou veřejnosti představeny v odpoledních hodinách, nicméně výherci budou informování přes sms zprávy anebo email už pár okamžiků po losování. Kdo má zřízený hráčský účet, může zjistit výherní či nevýherní stav svých účtenek v něm.

S Účtenkovkou zdarma je konec. Kdo chce hrát loterii i nadále, bude do ní muset něco investovat. Už za 10 Kč se ale dá hrát 2x denně Šťastných 10, v nichž lze při této investici při vsazení a trefení všech 10 čísel vyhrát rovné 2 miliony. Za 20 Kč si můžete vsadit Sportku a vyhrát jedno ze dvou 1. pořadí, které jsou ohodnoceny v řádu jednotek až desítek milionů. Nebo za 60 Kč si můžete políčit na stovky milionů až miliardy v Eurojackpotu. Hodně štěstí!

4.5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru