«

»

K 18. narozeninám si koupila šampaňské a stírací los, od té doby má do smrti vystaráno!

Foto: YouTube

Výhra jackpotu jí přinesla doživotní kapesné

Teprve osmnáctiletá dívka Charlie Lagarde z Québecu, Kanada, vyhrála ve svém nízkém věku jackpot ve výši 1 000 000 kanadských dolarů (přes 16,5 milionů korun). Charlie si stírací los pořídila spolu s láhví šampaňského na svůj narozeninový den a bylo to to nejlepší rozhodnutí, které mohla udělat, jelikož po jeho setření zjistila, že vyhrála život měnící sumu.

Mladá výherkyně dostala od loterie, jež vydala její výherní los, nabídku, zda chce výhru vyplatit ihned celou naráz či týdenní doživotní rentou. Charlie se rozhodla pro druhou možnost, a tak jí každý týden přibude na účet 1 000 kanadských dolarů (přes 16,5 tisíce korun). Ročně si tak v přepočtu přijde k více než 850 tisícům korunám, a to jsou velmi pěkné kapesné. Peníze chce dívka vložit do cestování a do studia fotografování a přiblížit se tak svému snu práce pro National Geographic.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru