«

»

K miliónům lze přijít i jinak než výhrou v loterii

Foto: pixabay

V rámci loterie lze k miliónům přijít všelijak. Vyhrát je můžete ve Sportce, užívat si je můžete, když trefíte Eurojackpot. Ani výherní výsledky Šťastných 10 vám při maximálním počtu vsazených čísel a maximální výši sázky nepřinesou zanedbatelnou sumu. Ve hře Šťastných 10 je až 100 miliónů! Přesto není loterie jediným způsobem, jak můžete k miliónům neočekávaně přijít. Milióny totiž lidé zcela běžně nacházejí na ulici nebo vykopávají ze země coby tisíciletý poklad.

Jak může někdo ztratit tašku s 11 milióny?

I dvě a půl miliardy můžete ztratit jako nic, když někde založíte nebo u pokladny vytrousíte vsazený tiket Eurojackpotu. Ale mít reálně v tašce 11 miliónů a přesto na ni nedohlédnout… tomu my říkáme sakra roztržitost. Kvůli takovým pak existují případy, kdy milióny opravdu najdete ležet na ulici. Přesně to se totiž v nedávné minulosti stalo policistce z Brna, která u kola zaparkovaného auta uviděla ležet pánskou tašku s miliónovým obsahem. V tašce byla peněženka a v ní 1,75 miliónů tureckých lir, což vychází asi na 11 miliónů českých korun.

Možná už se vám v hlavě formuje myšlenka na nálezné… v tomto případě by bylo opravdu vysoké, bohužel má ale policistka smůlu. Peníze totiž našla v rámci své služby, a proto nic nedostane. Za nás příště doporučujeme koukat po pohozených taškách s milióny až cestou z práce! V práci si leda tak můžete vsadit Sportku, jejíž výherní výsledky vám nikdo, kromě osudu, odepírat nemůže.

Když najdete opravdový poklad

Někoho neláká vyhrát milióny ve Sportce, nýbrž najít je formou starodávného pokladu, který v zemi na nálezce čeká stovky let. Unikátní sbírku asi 1700 starých mincí našel nálezce v roce 2015 u Chýště na Pardubicku. Poklad byl oceněn na hodnotu asi 23 miliónů. Nálezce pak podle obecní právní normy dostal desetinu ceny nálezu.

Také jste si mysleli, že jedinou šancí, jak rychle a nečekaně přijít k miliónům, je výhra v loterii? Ba ne, jde to i jinak. Tak mějte oči na šťopkách… nikdy totiž nevíte, kde se budou nějaké milióny jen tak povalovat.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru