«

»

K pohádkové výhře v loterii stačí jeden výherní tiket

Foto: pexels

Sázíte Sportku, Šťastných 10 nebo Eurojackpot, ale prohry, které jsou častější, vás demotivují? Co vás v takovém případě přesvědčí sázet dál? Pravidelný sázkař a teď už i čerstvý miliardář z Wisconsinu Adrian Tongson tvrdí, že nezáleží na tom, kolik za loterii utratíte, protože jeden výherní tiket vám to všechno zaplatí. A v jeho případě lze toto tvrzení považovat za pravdivé. 15. záři totiž v loterii Mega Millions vyhrál 120 milionů dolarů (v přepočtu něco přes 2,5 miliardy). Hádáme, že tolik za život asi neprosázel… i když kdo ví!

Jedna tučná výhra ve Sportce vám proplatí všechny nevýherní tikety

Vzhledem k tomu, že plný tiket Sportky stojí 220 korun a plný tiket Eurojackpotu 400 Kč, je pochopitelné, že pravidelná účast ve hře něco stojí. Proto se nemůžeme divit, že některá slosování si sázkaři odpustí a sází jen tehdy, když je vysoký jackpot nebo když je ve hře i nějaká věcná výhra. Kdyby se šlo řídit Adrianovou teorií a ve finále by vám výherní výsledky Sportky celoživotní účast ve hře proplatily, sázeli by nejspíš naprosto všichni. Tak to ale nefunguje a je jasné, že pro řadu lidí bude Sportka spíše prodělečná.

Adrian seknul s prací a plánuje miliardářskou budoucnost

Nicméně sázkař Adrian z Wisconsinu si výhru zaslouží, protože sázel pravidelně. Hned po tom, co se o výhře dozvěděl a výhru si ověřil, zavolal svému šéfovi, aby mu řekl, že končí. Vzhledem k tomu, že od výhry to je už nějaký ten pátek, je teď Adrian nejspíš velice zaneprázdněný plánováním pohádkového života.

I vy můžete svou budoucnost malovat na růžovo, když trefíte Eurojackpot. Mimochodem právě tam máte možnost vyhrát tolik, co Adrian z Wisconsinu. Maximální jackpot Eurojackpotu je 2,5 miliardy.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru