«

»

K prvnímu výročí svatby si nadělili výhru v loterii

Foto: pixabay

První výročí svatby je důležité a zapomenout na něj je průser. Ne ale v případě, že vyhrajete v loterii. Lepší dárek, než je 1 milion liber (to je v přepočtu téměř 30 milionů korun), byste si k výročí přát nemohli. Stacey (37) a David (40) Taylorovi na výročí své svatby nezapomněli. Vůbec ale nepočítali, že spolu s ním budou oslavovat i velkou výhru v loterii EuroMillions. Zatímco David je šéfkuchař v restauraci, Stacey pracuje jako zdravotní sestra. Oba po výhře v loterii plánují změny. Aby také ne! I vy byste nějaké plánovali, kdybyste trefili výherní výsledky Sportky.

Za peníze z výhry si můžete koupit více času s dětmi

Výhra ve Sportce vám může koupit i to nejcennější a tím je čas společně strávený s rodinou. Moc dobře si to uvědomuje i David, který plánuje omezit pracovní dobu a strávit více času se svými dětmi, což mu v poslední době moc nešlo. Teď s tučnou sumou peněz na bankovním účtu už se za prací tolik honit nemusí. Stacey hodlá v práci zůstat, ale pracovní dobu přizpůsobí svému novému životnímu tempu. Bude pracovat do té míry, aby ji práce pořád těšila, ale stres se jí vyhnul. Především to znamená, že už nebude muset kývnout na každý přesčas, jak to kvůli snaze něco přišetřit dělala v minulosti. Životní rytmus mladé rodiny teď každopádně nabere jiné obrátky. Z výhry plánují koupit dům a automobil. Nebrání se ani cestování a zběsilé nákupní horečce. Teď, když jsou milionáři, si mohou dovolit provětrat peněženky.

Na výhru v loterii se nezapomíná

Kdo by nechtěl mít výhru ve Sportce jako životní zkušenost? Davidovi a Stacey se poštěstilo a na moment, kdy v aplikaci viděli svá šťastná čísla, nikdy nezapomenou. Nejspíš i jejich dvě děti, jimž výhra v loterii naplnila spořící účty, budou o pohádkové výhře v loterii svých rodičů vyprávět svým dětem a jejich děti zase svým dětem…

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru