«

»

K tomu, aby se stala milionářkou, Australance chybí jen stabilní zaměstnání

Foto: pixabay

Někdo čeká na výhru v Extra Rentě, jiný zase na dědictví po svém zesnulém otci. A zatímco hráčům loterie do výhry chybí pár šťastných čísel, šestadvacetileté Australance Clare Brownové pro změnu schází stabilní zaměstnání. Ani v druhém případě však není výplata milionů zaručena, Clare se totiž do práce nechce a jen se vymlouvá. Její otec však trval na tom, že k vyplacení dojde až tehdy, pokud bude Clare pracovat a nějakým způsobem přispěje společnosti.

Ani 195 milionů není pro Clare motivací k tomu, aby si konečně našla práci

Zatímco někoho zajistí výherní výsledky Extra Renty, jiný se spoléhá na dědictví po svých bohatých rodičích. Není to ale tak úplně případ Clare Brownové. Jejímu, teď už zemřelému otci, nechybí smysl pro humor. To, co nestihl za života, chce dohnat posmrtně. Jeho největším přáním bylo, aby jeho dcera začala pracovat a přispěla tak něčím společnosti. Protože se tak ani za jeho života nestalo, ošetřil svůj majetek svěřenským fondem. Částka v přepočtu 195 milionů korun bude Clare vyplacena jedině v případě, že si Claire najde stabilní zaměstnání, do kterého bude pravidelně docházet. Zdálo by se, že je to ta nejlehčí věc v životě. Určitě je to lehčí, než trefit Extra Rentu. Pro Clare to je však pořád velké sousto. Tvrdí, že trpí poruchou pozornosti, a proto nemůže řídit automobil ani mít na starosti důležité věci. Krok jejího otce považuje za nespravedlivý, a proto žaluje zbytek své rodiny. Ta však trvá na dodržení podmínek, které si její otec vymyslel. Má za to, že se Clare jen vymlouvá a miliony chce získat bez práce.

Bez práce nejsou miliony

Dokonce i malé dítě ví, že bez práce nejsou koláče. A člověk by hádal, že 195 milionů, které vám nedopřeje ani Extra Renta, budou dostatečně motivující k tomu, aby Clare pohnula zadkem. Místo toho se však Clare hodlá soudit. Žije na předměstí se svou přítelkyní a malou dcerou a stěžuje si, jak k ní život není fér.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru