«

»

K vsazení tiketu ho pobídl otec a dobře udělal, že ho poslechl

Foto: pexels

Doplňková hra mu zdvojnásobila původní výhru

V americkém Powerballu padla před pár týdny vysoká výhra ve výši 2 milionů dolarů (v přepočtu přes 40 milionů korun). Aby si výherce vsadil v tiket Powerballu mu řekl jeho otec a on ho poslechl. A dobře udělal, jelikož mu otcova rada přinesla miliony.

Muž si vsadil loterii Powerball třetí srpnovou neděli v obchodě Tobacco Superstore ve městě Miillington, Tennessee. Z 6 vylosovaných čísel muž dobře uhodl 5 z nich, které mu přinesly 1 milion dolarů. Jelikož si ale společně s hrou základní vsadil i jednu z doplňkových her, Power Play, jeho výhra byla poté zdvojnásobena.

Šťastlivec si pro svůj symbolický šek 2 milionů dolarů přišel se svou ženou do sídla společnosti. Pár si s tolika penězi může koupit spoustu věcí a splnit si svá dlouholetá přání. Nejdříve si ale chtějí za peníze z výhry postavit nový dům.

3/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru