«

»

K výhře 110 milionů ho prý dovedla dobrá intuice

Ilustrační foto: depositphotos

Vykoupil všechny losy z desítek obchodů a vyšlo mu to

Koupit si stírací los, který bude výherní a dokonce bude ukrývat hlavní jackpot, je otázkou hodně velké náhody. Jak ale tvrdí Američan Kevin Clarke, když má na takovéto věci člověk dobrý “čich“, může si díky němu k výhře dost dobře dopomoci, což se podařilo i jemu.

Konkrétně Kevin Clarke se zaměřil na losy Mega Cash. Přestože jsou k mání po celých státech, on záhadným způsobem vytušil, že jackpot bude ukrytý někde na západě USA. Učinil si ještě přesnější okruh a v něm se vydal do desítek prodejních míst, z nichž všechny losy této loterie vykoupil.

Kolik musel celkem investovat, neprozradil, jen je známo, že každý stírací los ho vyšel přepočtem zhruba na 450 korun. Jakmile nákup všech losů dokončil, dal se postupně do jejich stírání. Práce to byla úmorná, ale nakonec úspěšná. Jeden los skutečně vyhrával jackpot ve výši 5 milionů dolarů, přes 110 milionů korun, z čehož se Clarke samou radostí rozbrečel.

Když se pro vyhrané peníze vydal do loterijní společnosti, rozhodl se pro jednorázovou výplatu namísto měsíčních mnohaletých splátek, čímž přišel o značnou část. Z výherního koláče si ukrojily také daně, takže výherci nakonec zbylo v přepočtu ani ne 50 milionů korun. I tak je pochopitelně nadmíru spokojený a peněz si užije podle svých plánů, kterými jsou především investice.

Ohodnoťte post

1 komentář

  1. přemýšlivý a potřebný občan

    intuice je dobrá věc, ovšem každý ji nemá. V jedné modlitbě k andělu strážnému se doslova říká – „a na tvá vnuknutí pozor dávám!“ Tak možná ten jistý pan Cevin dostal takové vnuknutí od svého anděla strážného.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru