«

»

Kačenky ze Šťastných 10 v reklamních videích

Foto: youtube.com

Šťastných deset s kačenkami pro štěstí

Jedna z loterijních her od Sazky je Šťastných 10, ve které můžete pravidelně 2x denně, buď v poledním losování (ve 12:20 hodin) anebo ve večerním losování (ve 20:20 hodin) vyhrát až 100 milionů korun. Šťastných deset jsou oblíbené nejenom pro tak časté losování, ale také kvůli tomu, že v nich o svých potencionálních výhrách můžete rozhodovat vy sami, a to v závislosti na počtu tipovaných čísel a výši vašeho vkladu.

K hraní Šťastných deset vás navíc v televizních reklamách láká skupinka velice roztomilých kačenek, které zná určitě každý. Pakliže v TV aktuálně žádný reklamní spot na tuto loterijní hru neběží, můžete si tyto milé kačenky přinášející vám štěstí připomenout aspoň v následujících videích.

Video reklama – Šťastných 10: Kačky v trafice

Video reklama – Šťastných 10: Kačky u benzínky

Šťastných 10: Kačky tančí, jak vy hrajete

4.5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru