«

»

Kadeřník vydražil svůj první termín po rozvolnění

Foto: pixabay

Abyste přispěli na dobrou věc, k tomu výhru v Korunce opravdu nepotřebujete. Své o tom ví kadeřník z Bavorska, který v době covidu vydražil svůj první volný termín po rozvolnění. Jím byl 1. březen 2021. Peníze potom dal na charitu.

Vybral přes 11 tisíc korun a dalších 34 tisíc mu darovali přátelé

Kadeřník Andreas Nuissl z bavorského Bayreuthu rozhodně nepatřil k těm, kteří si v době covidu kousali nehty. Nelehké časy překonával dobrými činy. Kadeřnictví byla v Německu kvůli nemoci covid-19 zavřena od 16. prosince 2020. Rozvolňovat se mělo od 1. března následujícího roku. A právě termín 1. březen 2021 kadeřník využil pro online dražbu na internetové platformě eBay. Anonymní zájemce byl ochotný jít až na cenu 422 eur (v té době zhruba 11 tisíc korun). To je celkem dost na jeden účes. I takovou péči však můžete s výherními výsledky Korunky v kapse vašim vlasům dopřát, a to celkem pravidelně. Dalších 34 tisíc korun na charitativním účtu přibylo od přátel a známých kadeřníka. Ten pak vybranou částku slavnostně předal 15. března charitativní organizaci Tafel Bayreuth a dětskému projektu Round Table 98 Bayreuth.

Nejdražší účes na světě vyšel na miliardy

A když už jsme u vlasové péče, na jeden z nejdražších účesů na světě vám výhra v Korunce určitě stačit nebude. Za jeden z nejluxusnějších účesů lze označit ten, který vznikl někdy kolem roku 2013 u příležitosti výročí slavné šperkařské firmy Graff. Kadeřníci tehdy modelce Dalii Guntherové vetkli do vlasů diamanty a drahé kameny v celkové hodnotě téměř 10 miliard korun. Inspiroval je tehdy podobný účes ze 70. let. Ten jistě chtěli překonat, protože zatímco v minulosti měla jiná modelka na hlavě účes za 19 milionů, v roce 2013 modelku zdobily miliardy. Také vaše účty za kadeřníka se mohou zvednout, až vyhrajete v loterii Korunka.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru