Kameny

Foto: Sazka

Jak se hrají Kameny – návod

Kameny jsou číselnou loterijní hrou od společnosti Sazka, která se výrazně podobá hře Kostky, kterou všichni dobře znají nebo o ní mají minimálně tušení. Hráči v ní tipují součet čísel a (nebo) číselnou kombinaci. V jednom hracím poli lze označit i více sázek, v tom případě se jedná o tak zvanou multi sázku.

Maximální výhra ve hře Kameny je 2,5 miliónu. Kameny výsledky jsou hráčům přístupné ihned po slosování. Losuje se každých 5 minut. Vyplnit mezeru mezi slosováním Sportky, které probíhá minimálně 2x týdně můžete právě touto adrenalinovou hrou.

Kameny můžete hrát stejně jako Sportku online i pomocí papírové sázenky, která je dostupná na všech prodejních terminálech Sazky. Hráč ve hře Kameny tipuje kombinaci nebo kombinace 6 čísel v rozmezí 1-6. V každém slosování je vylosováno jedno výherní šestičíslí. Zároveň si hráč určuje výši sázky, která je v rozmezí od 5 Kč do 100 Kč. Velikost výhry je pevně daná a uvádí se vždy jako x-násobek vsazené částky. Každá kombinace má své pevně určené výherní pořadí. Výše výhry je daná násobkem sázky a čísla uvedeného v tabulce výher u každé kombinace čísel. Na jedné sázence lze uzavřít až 4 sázky. Dopředu lze uzavřít sázky až na 34 slosování.

4.5/5 - (2 votes)
Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru