«

»

Kanaďan vyhrál téměř 1 miliardu korun

Foto: pexels

Při kontrole tiketu si myslel, že jeho vyhraná částka činí o tři nuly méně

Pětatřicetiletý Kanaďan Dwayne Williams vyhrál na začátku letošního dubna v tamní loterii Lotto Max ohromných 55 000 000 kanadských dolarů (v přepočtu více než 900 milionů korun). Nový multimilionář své vsazené tikety pravidelně kontroluje den po slosování. Tentokrát to ale nestihl udělat, jelikož měl se ženou spoustu práce s tím, aby nachystali sebe a své děti na nákupy v obchodech.

Právě při cestě na nákupy poslouchal se svou ženou v autě rádio, díky kterému se dozvěděli, že byl výherní tiket zakoupen ve stejném městě, kde ho koupil on sám, a proto si společně zažertovali, že jsou to oni, kdo vyhrál takto vysokou částku. Když následně kontroloval vsazená čísla s těmi taženými, byl trochu mimo. Nejprve si totiž myslel, že získal jen 55 tisíc kanadských dolarů. Ihned ale přepočítal všechny nuly a pomyslel si, že někdo hacknul aplikaci loterijní společnosti.

Čerstvý multimilionář čekal několik týdnů, než si výhru vyzvedl, aby si mohl společně s rodinou promyslet, co s tolika penězi hodlají dělat. Ačkoliv by nyní nemusel vůbec pracovat, tak se i přesto svého místa vzdát nehodlá, a to z toho důvodu, aby jeho děti viděly, že i s tolika penězi může být člověk normální, žít obyčejný život a nespoléhat se jen na peníze z výhry.

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru