«

»

Kanadský školník se stal milionářem, práci ale opustit neplánuje

Foto: pexels

Za vyhrané peníze koupí domy pro své děti

Na Kanaďana Vito Halasana se jen pár dní po oslavě jeho osmapadesátých narozenin usmálo štěstí a stal se z něj multimilionář. V jedné z místních číselných loterií totiž správně trefil všechna čísla a získal tak jackpot v hodnotě 5 milionů kanadských dolarů (v přepočtu více než 89 milionů korun).

Kvůli špatnému zraku měl tiket při kontrole vsazených čísel s těmi vylosovanými těsně u obličeje a několikrát jej kontroloval, aby si byl stoprocentně jistý, zda se stal skutečně vítězem. Poté si k sobě zavolal svou dceru a šeptem se jí svěřil, že vyhrál miliony. Ta mu ale zprvu vůbec nevěřila, proto společně tiket ještě zkontrolovali online.

Halasan už nějaký čas pracuje jako školník a svou práci nechce opustit i přes fakt, že díky výhře už nikdy pracovat nemusí. Co s tolika nově nabytými penězi hodlá nový milionář dělat, má už jasno. Chce za ně koupit domy svým dětem a po finanční stránce jim ulehčit život.

3/5 - (1 vote)

1 komentář

  1. sázející

    Zajímalo by mě jenom, jak na ta čísla, která byla vylosována přišel. Zeptejte se ho na to a zveřejněte to – zajímalo by to zřejmě nejenom mě, ale spoustu dalších lidí, kteří si občas vsadí a pokaždé zjistí, zase nic.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru