«

»

Kansasanka vyhrála $50 milionový missourský jackpot

Foto: Megamillions

Po zjištění výhry byla tak v šoku, že si tiket nechala překontrolovat vícekrát

Američanka Hira Singh pocházející ze Shawnee v Kansasu vyhrála před pár týdny obří jackpot činící 50 milionů dolarů (v přepočtu přes 1,1 miliardy korun) v americké loterii MegaMillions. Výherkyně si vítězný tiket koupila na benzínce s rychlým občerstvením QuickTrip, která za jeho prodej získá odměnu v hodnotě 50 tisíc dolarů (v přepočtu 1,1 milionu korun), okolo níž často jezdí a doplňuje palivo do svého auta.

Po několika dnech od vsazení, si Hira došla nechat tiket překontrolovat do jednoho z tamních obchodů, kde se po pár vteřinách dozvěděla, že se stala novou majitelkou $50 milionové výhry, jelikož správně uhádla všech 6 tažených čísel. Po prohlášení zaměstnance obchodu, že se stala vítězkou, byla v obrovském šoku a nemohla tomu uvěřit. Z toho důvodu si tiket nechala pro jistotu zkontrolovat ještě 3x.

Pro svou výhru si došla o pár dní později do sídla loterie v Missouri a neustále přemýšlela, co s tolika penězi bude dělat. Část výhry jí seberou daně, a jelikož si tiket vsadila v části Kansas City, jež leží ve státě Missouri, nebude daň činící 1,2 milionu dolarů (v přepočtu přes 27,5 milionů korun) platit státu Kansas ale Missouri.

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru