«

»

Kansasanka vyhrála $50 milionový missourský jackpot

Foto: Megamillions

Po zjištění výhry byla tak v šoku, že si tiket nechala překontrolovat vícekrát

Američanka Hira Singh pocházející ze Shawnee v Kansasu vyhrála před pár týdny obří jackpot činící 50 milionů dolarů (v přepočtu přes 1,1 miliardy korun) v americké loterii MegaMillions. Výherkyně si vítězný tiket koupila na benzínce s rychlým občerstvením QuickTrip, která za jeho prodej získá odměnu v hodnotě 50 tisíc dolarů (v přepočtu 1,1 milionu korun), okolo níž často jezdí a doplňuje palivo do svého auta.

Po několika dnech od vsazení, si Hira došla nechat tiket překontrolovat do jednoho z tamních obchodů, kde se po pár vteřinách dozvěděla, že se stala novou majitelkou $50 milionové výhry, jelikož správně uhádla všech 6 tažených čísel. Po prohlášení zaměstnance obchodu, že se stala vítězkou, byla v obrovském šoku a nemohla tomu uvěřit. Z toho důvodu si tiket nechala pro jistotu zkontrolovat ještě 3x.

Pro svou výhru si došla o pár dní později do sídla loterie v Missouri a neustále přemýšlela, co s tolika penězi bude dělat. Část výhry jí seberou daně, a jelikož si tiket vsadila v části Kansas City, jež leží ve státě Missouri, nebude daň činící 1,2 milionu dolarů (v přepočtu přes 27,5 milionů korun) platit státu Kansas ale Missouri.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru