Kasička

Foto: Sazka

Jak se hraje Kasička – návod

V číselné loterijní hře Kasička, kterou provozuje Sazka, se losuje 6 výherních čísel z 49 možných. Také vám tímto připomíná spíše loterii Sportka? Hráč si však v Kasičce může zvolit, zda vsadí 3, 4 nebo 5 čísel. Pokud hráči toto číselné rozpětí nestačí, může vsadit tak zvanou kombinovanou sázku. Kasička výsledky jsou sázkařům k dispozici ihned po slosování, které probíhá 2x denně. Vždy ve 14:00 a ve 20:00 hodin. Výhry v Kasičce jsou pevně dané. Výše výhry záleží na typu sázky a její výši (opět zde záleží na počtu vsazených a uhodnutých čísel a na výši vkladu). Ve hře jsou milióny.

Základním principem hry Kasička je uzavřít sázku na 3, 4 nebo 5 čísel, případně zvolit kombinovanou sázku a uhodnout co možná nejvíce tipovaných čísel. Základní výše jedné sázky činí 20 Kč. Hráč má možnost svou sázku i znásobit. Díky tomu může svou případnou výhru zvýšit, ovšem stejným poměrem se pak zvyšuje i cena sázenky. V případě, že hráč zvolí kombinovanou sázku, tipuje 3 až 16 čísel ze 49 možných, ze kterých mu počítač sestaví všechny možné číselné kombinace. Na každou kombinaci lze vsadit nejméně 1 Kč, výše vkladu na kombinovanou sázku však musí být v Kasičce minimálně 10 Kč.

Čísla si může hráč nechat vybrat náhodným tipem, ať už všechny nebo jenom jejich část. Zvolit si musí čas slosování (odpolední nebo večerní) a jeho počet. Dopředu si lze vsadit až na 56 slosování Kasičky. Hru Kasička lze hrát online nebo pomocí papírové sázenky.

3.2/5 - (4 votes)
Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru