«

»

Kde všude je možné vsadit Šťastných 10?

Foto: 777cz.eu

Šťastných deset lze také hrát u pokladen Tesca a COOP

Jednu z nejoblíbenějších českých loterijních her Šťastných 10 si můžete vsadit, stejně jako poté i zkontrolovat, na kterémkoliv ze zhruba 7 tisíců terminálů Sazky, které poznáte podle označení logem Sazky. Jsou jimi benzínky, Česká pošta, trafiky, sázkové kanceláře a další. Tiket přes terminál je možné vsadit do 12:00 hodin na polední slosování a do 20:00 hodin na večerní slosování téhož dne. Od těchto časů je pětiminutová přestávka, po níž bude vsazený tiket platný až na další den.

Šťastných 10 si lze také vsadit v obchodních řetězcích COOP a Tesco, kde u pokladen naleznete kupon za různě vysoké částky, který si jednoduše můžete přidat k vašemu nákupu. Koupit a vsadit si takto Šťastných deset můžete do 11:30 hodin pro polední slosování a do 19:30 hodin pro večerní slosování. Není však možné si vybrat vlastní šťastná čísla, ale pouze náhodná.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru