«

»

Kdo si hraje, nezlobí. Zkuste Účtenkovku!

Foto: depositphotos

Každý měsíc Účtenkovka rozdává milióny korun. Proč o ně nehrajete také? V poslední době se na Účtenkovce udály nějaké změny. Vzrostl počet výher z počtu 21 025 na 30 215, čímž se zvýšila také šance na výhru. Tak proč to nezkusit? Kdo si hraje, nezlobí! A v Účtenkovce vážně o nic nejde.

I loterie bez rizika vás může bavit

Kdyby například loterie Sportka nebyla podmíněna vsazením určité peněžní částky, bavila by vás stejně? Ono právě to riziko, že o vsazené peníze přijdete, způsobuje větší adrenalin. Ovšem i loterie naprosto bez rizika vás může bavit. Důkazem toho je státní hra Účtenkovka, která byla stvořena jako podpora EET systému. Účtenková loterie, zkráceně Účtenkovka, nespolkne jedinou vaši korunu. Vložit do hry musíte jen svou chuť hrát a snahu pravidelně nahrávat účtenky. Čím více účtenek do hry vložíte, tím logicky máte vyšší šanci na výhru. Co vás tedy na loterii může bavit?

  • Například skutečnost, že za váš nákup v hodnotě pár stovek můžete vyhrát až jeden milión korun.
  • Lákat vás na hře mohou jednoduchá pravidla i nenáročnost hry, nahrát účtenky do hry zvládne každý.
  • Díky loterii Účtenkovka si vytvoříte nový koníček. Sbírání účtenek a jejich vkládání do hry.

Ano, nedivte se. Účtenková loterie může být koníček jako každý jiný. Vážně to nic nestojí. Ne víc než vaši snahu a chuť hrát a vyhrát.

Účtenkovka – koníček, který nezabere příliš času

Bojíte se, aby vás nový koníček v podobě Účtenkovky nestál příliš mnoho času? To nemusíte. Jakmile si v účtenkové loterii vytvoříte svůj profil, hru si zautomatizujete. Už nebudete muset pořád dokola vyplňovat otravné opakující se položky. Na vkládání účtenek si také nemusíte vyhrazovat extra čas. Jakmile se v tom zaběhnete, můžete účtenky vkládat ve vlaku, v autobuse či během obědové pauzy v práci. Říká se, že kdo si hraje, nezlobí. Hráči Účtenkovky o tom ví své!

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru