«

»

Kdo vyhraje v Účtenkovce milion, auto a další ceny?

Foto: Účtenkovka

Losování účtenkové loterie právě dnes

Je sobota 15. února a v Účtenkovce se opět budou zpracovávat výsledky, tentokrát 28. losování, které jako obvykle proběhne za dozoru zaměstnanců Ministerstva financí. Rozhodovat se bude o osudu 30 215 účtenek, které svým majitelům zajistí výhry v hodnotách od 100 Kč, přes tisíce, desetitisíce a statisíce korun, osobní automobil až k 1 milionu.

Výsledky Účtenkovky, přesněji řečeno informace o případných výhrách, můžete ve svých emailech anebo mobilních telefonech formou sms zprávy očekávat dnes na přelomu dopoledních a odpoledních hodin, kdy se losování Účtenkovky uskuteční. Kompletní výsledky včetně všech výher a k nim přiřazených BKP kódů budou oficiálně k dispozici mimo jiné na této naší stránce v podvečer.

Dokonalý přehled o všech výherních či nevýherních účtenkách získáte také ve svém hráčském účtu. Pokud ho ještě nemáte, doporučujeme jeho zřízení, protože vám kromě důležitých informací přináší i zjednodušenou registraci účtenek do soutěže. Navíc v případě jakékoliv výhry bude jeho založení nutností pro její vyplacení, ideálně převodem na váš bankovní účet.

5/5 - (1 vote)

2 komentáře

 1. bakalar

  Kdo z vás již vyhrál více než 100 Kč?

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   je to sice už starší článek, ale uvidíte v něm, Jak v Účtenkovce vypadají skutečné výhry:
   https://777cz.eu/jak-v-uctenkovce-vypadaji-skutecne-vyhry/

   777cz.eu

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru