«

»

Kdy rozhodně nesázet Sportku?

Foto: pexels

V souvislosti s loterií Sportka vám neustále přinášíme tipy na správný moment, kdy ji vsadit. Pravidelně navrhujeme pátek třináctého, oblíbeným dnem může být i apríl, který letos připadne na středu. Obvyklým termínem pro návštěvu Sazka terminálu je i Štědrý den nebo Silvestr. Kdy naopak ale Sportku vůbec nesázet? Tentokrát jsme se na sázení podívali z opačné strany.

Na Sportku si nechte zajít chuť, když je nízký jackpot

Pokud se zrovna netopíte v penězích a nemáte dostatek financí pro to, abyste se účastnili úplně každého slosování Sportky, je načase začít taktizovat. Oprostěte se od paranoidních představ, které vám našeptávají, že když pár slosování vynecháte, přicházíte o možnost výhry. Je blbost sázet pravidelně jen jeden sloupeček, protože na větší sázku zrovna nemáte volné prostředky. Stejně jako není úplně nejchytřejším řešením hlásit se do hry s plným tiketem Sportky potom, co byl jackpot Sportky „vyrabován” předchozím výhercem.

V takových případech doporučujeme pořídit si Sportka prasátko a šetřit, dokud se jackpot opět uspokojivě nenaplní.

Sportku nesázejte, dokud nemáte zaplacené všechny složenky

O výherní výsledky Sportky se nepokoušejte ani v případě, že jste ještě nezaplatili vše potřebné. To znamená tolik otravné a měsíčně se pravidelně opakující složenky. Zejména v případech, kdy počítáte dny do výplaty, doporučujeme Sportku sázet až z toho, co vám na konci měsíce zbude.

Na jednu stranu vám sice výhra ve Sportce může zaplatit všechny složenky na několik (i desítek) let dopředu. Každopádně je potřeba smýšlet reálně. Lépe se totiž ve výhru doufá s dostatečnou finanční rezervou pro život bez výhry.

O výherní výsledky Sportky se nepokoušejte ani s posledními drobnými v peněžence

V médiích se to hemží zprávami typu „vyhrál milióny za poslední drobné v peněžence”, ale co si budeme povídat, zajímavé titulky prodávají a není nic lehčího, než si příběh přibarvit.

Čistě teoreticky mohou být poslední drobné vaší záchranou před bídou a nouzí. Také však představují vhodnou investici pro postupné získávání nového a bohatšího života. Jako mnohem výhodnější variantu shledáváme koupit si za poslední peníze oblek/šaty na pracovní pohovor, než si vsadit Sportku.

Loterie Sportky se nezúčastňujte, když nevíte co se sebou

Loterie se nezúčastňujte ani v případě, že vedete zhýralý život plný alkoholu, bujarých večírků a každodenního nicnedělání. Případná výhra v loterii by vás spíš než postavila na nohy uvedla ještě do větší propasti. Příběhy o tom, jak výhra v loterii stáhla výherce na dno jsou více než časté.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru