«

»

Kdy se může výhra ve Sportce zdát nevyhnutelnou?

Foto: pixabay

Návod, jak vyhrát ve Sportce existuje! Chcete vyhrát například Superjackpot Sportky? No prosím! Stačí, abyste uhodli všech 6 čísel v jednom sloupečku + poslední číslo hry Šance. Jak snadné a zároveň tak neproveditelné, že? O pravděpodobnosti výhry ve Sportce jsme se už v Sedmičkách zmiňovali. Lze to přirovnat k tomu, že dostanete jméno paní, o které nic nevíte a dostanete úkol ji navštívit u ní doma. Může bydlet takřka kdekoliv v České republice. Kde kdo by to vzdal. Ale vy se stejně vydáte v určitý směr, vyberete panelák a zazvoníte na zvonek se stejným příjmením. To, že vám otevře zrovinka vámi hledaná paní je jako výhra ve Sportce. I přes malou pravděpodobnost výhry však lidé pořád sázejí. Proč? Hned z několika důvodů se může výhra ve Sportce zdát být nevyhnutelnou. Je to zejména, když:

  1. Loterie naplní svůj jackpot

Nejen ve Sportce, nýbrž ve všech loteriích je lákavé to, že jejich jackpot neustále roste podle toho, jak často je z něho vyplácená výhra. Je pravdou, že potom, co nějaký šťastlivec jackpot vybere, se do sázek hrne menší procento lidí než v případě, kdy jackpot zatím ještě praská ve švech.

  1. Vidíte seznam nových milionářů

Podnítit k tomu, abyste si vsadili Sportku, vás mohou i seznamy milionářů, které jsou dostupné. Vždyť už letos Sportka titul „milionář” přiklepla minimálně sedmi sázejícím.

  1. Výherní tabulky rozdělují výhry

Dostatečnou inspirací k tomu vsadit si Sportku mohou být i výherní tabulky, které jsou k vidění vždy po slosování. Vyčíst z nich, že se prakticky přes noc stal někdo majitelem miliónů, je velmi působivé.

  1. Vyhraje někdo, koho osobně znáte

Vsadit si Sportku i přes nízkou pravděpodobnost výhry vás může donutit fakt, že v loterii vyhraje někdo z lidí, které osobně znáte. Už to tedy nebudou jen ti anonymní milionáři, nýbrž opravdová osoba, o které víte, že sázela Sportku a vyplatilo se jí to.

  1. Čtete příběhy výherců

S rozhodnutím vsadit si či nikoliv umí pořádně zakývat i nejrůznější příběhy výherců.

  1. Vypisují se mimořádné sázky

Výhra ve Sportce se vám může jevit jako nevyhnutelná při mimořádném slosování, třeba v pátek třináctého.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru