«

»

Kdy se uzavírají sázky na Štědrý den ve Sportce, v Eurojackpotu nebo ve Šťastných 10? Sedmičky přejí bohatého Ježíška!

Foto: Sazka

Letos Štědrý den vyšel na pátek. Pátek je ovšem pro Eurojackpot i Sportku dnem, kdy se běžně sází. Jak to tedy bude s uzavíráním sázek? Budou si moci sázkaři běžně vsadit, jak jsou zvyklí? Samozřejmě. Sportka, Eurojackpot i Šťastných 10 se normálně losuje i na Štědrý den, protože však i pracovníci loterií chtějí s rodinou oslavit nejkrásnější den v roce, došlo k úpravě hodiny, do které je potřeba si vsadit.

Šťastných 10

Loterie Šťastných 10 mění jen večerní dobu losování, a to na 15:00 hod. Šťastných 10 se tedy i na Štědrý den losuje 2x s příjmem sázek do 12:00 hod. (jako běžně) a do 15:00 hod. (oproti původní dvacáté hodině).

Sportka

Pokud budete chtít o výherní výsledky Sportky hrát i na Štědrý den, kdy bude ve hře mimo jiné i vánoční prémie Sportky o 1 milion korun, s vkladem neotálejte. Příjem sázek do Sportky se na Štědrý den přesouvá z běžných 19:00 na 13:00 hod.

Eurojackpot

Eurojackpot vzhledem k tomu, že se jedná o mezinárodní loterii, zůstává beze změn. Příjem sázek je tedy možný stejně jako jindy do 19:00.

Výsledky zde jmenovaných loterií budou zveřejněny přibližně hodinu až dvě hodiny po konci příjmu sázek.

Sedmičky přejí bohatého Ježíška!

Sedmičky vám přejí bohatého Ježíška… a to i přesto, že si výhru ve Sportce pod stromečkem ani letos nerozbalíte. Pokud jste výherní výsledky Sportky ani Eurojackpot letos netrefili, neznamená to, že jste nevyhráli, nýbrž se jen loterijní výhra schovala jinde. Třeba je vaší největší letošní výhrou zdraví. Třeba jsou vaším největším jackpotem lidé, kteří jsou vám nablízku v dobrém i ve zlém. Nebo se za čísly s výherním potenciálem skrývá pohoda, blízkost a láska, o kterou se v rámci svých nejbližších snažíte, ačkoliv to není vždy jednoduché.

Tak krásné, pohodové a hlavně na lásku bohaté Vánoce!

Ohodnoťte post

2 komentáře

 1. Praktik

  Dotaz . A jak to bude v neděli dne 26. 12. 2021 – do kdy se bude přijímat sportka ?
  Děkuji za odpověď.

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   beze změny, tedy můžete vsadit do 19:00 hodin.

   777cz.eu

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru