«

»

Kdy vás výhra v loterii může naštvat?

Foto: pixabay

Tučná výhra v loterii se hodí do krámu snad každého z nás. Někdy však může přijít i nevhod a dokonce vás někdy může i pořádně naštvat. To hlavně tehdy, když výherní výsledky nelze dát do souvislosti s vaší osobou…

Štěstí v loterii se na vás usměje ještě v průběhu rozvodového řízení

To je ale pech! Představte si, že Sportku sázíte pravidelně a štěstí se na vás usměje zrovna v průběhu rozvodového řízení s vaší manželkou/ s vaším manželem. Jelikož se výhra v době ještě neukončeného rozvodového řízení považuje za společné jmění manželů, nezbývá, než ji brát takovou, jaká je… o polovinu menší. Vašeho/vaši brzo ex si můžete představit jen jako dalšího výherce stojícího na stejném stupínku výherního pořadí. Loterie jako jsou Sportka a Eurojackpot s sebou totiž běžně nesou riziko, že výherní výsledky trefí kromě vás také ještě někdo jiný a výhra se dělí. Pokud se dělit nechcete, nejenže nesázejte v době, kdy se rozvádíte, nýbrž si zahrajte spíše hru Šťastných 10, kde se o vaši výhru s dalšími hráči nedělíte (což ale o partnerovo neplatí).

Vsazený tiket Sportky jste někomu darovali a on vyhrál

Představa, že ještě před chvíli jste nad výherními výsledky Sportky mohli jásat vy namísto vašeho kamaráda, vám asi nebude dělat příliš dobře. Proto upozorňujeme všechny, kdo se Sportku či los rozhodnou dát darem, na riziko výhry. Počítáte s tím, že tentokrát by mohl náhodný tip přinést ovoce? Když už se pro takový dárek rozhodnete, doporučujeme nesázet vaše čísla, nesledovat konkrétní slosování, ani se po výsledcích Sportky nijak nepídit.

Ve Sportce padla vaše čísla a vy jste jako na potvoru neměli vsazeno

Vsadit si vaše šťastné datum v rámci vašich šťastných čísel, které sázíte pravidelně, je maličko ošemetné. Jednou se vám může vsazení jiných čísel třeba nevyplatit. Hroznou variantou je také možnost vidět vaše šťastná čísla na televizní obrazovce a nemít vsazeno.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru