«

»

Když Clark jednou z práce zavolal domů, jeho rodině bylo jasné, že vyhrál v loterii

Foto: pexels

Také se  v práci jen neradi necháváte něčím vyrušovat? Podobně na tom je i Američan Scott Clark z Utahu. Své rodině doma přímo řekl, že když je v práci, jeho mobilní telefon ho nezajímá, tudíž od něj ani nemají čekat žádný hovor… jedině v případě, že by vyhrál v loterii. Letos uprostřed léta v domě Clarkových zazvonil telefon… volal táta, že spolu s kolegy v loterii Mega Millions vyhrál 4 miliony dolarů! A komu byste bezprostředně po zjištění výhry ve Sportce volali vy?

Přes 10 let sázel spolu s kolegy

O tom, že se na výhru v loterii, ať už je to Sportka, nebo Šťastných 10, vyplatí počkat, svědčí příběh pana Clarka. Na něj se totiž štěstí usmálo až po dlouhých deseti letech sázení. Štěstí v loterii Mega Millions pokoušel spolu se svými kolegy. Vytrvalost coby herní taktika se jim vyplatila až loni v létě – 14. července. Vyhráli 4 miliony dolarů (to je v přepočtu přes 85,5 milionů korun). Výhra se dělila na čtyři díly. Všichni její účastníci se shodli na tom, že ani přes poměrně vysokou částku jim finanční prostředky z výhry do konce života stačit nebudou… a proto hodlají nejen zůstat v práci, nýbrž i pokračovat v sázení. Chtít od loterijního štěstí více než 4 miliony dolarů… to je troufalost, že?

I vy si můžete troufnout na výherní výsledky Sportky nebo Eurojackpotu. O miliony se hraje i v loterii Šťastných 10, ve které ke hře stačí pouze pár kaček. Jakmile vyhrajete, můžete i vy udělat něco, co nikdy neděláte. Třeba zavolat z práce domů, nebo dát výpověď i přesto, že lepší pracovní místo je v nedohlednu.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru