«

»

Když Cristiano Ronaldo upřednostní vodu, stojí to Coca-Colu čtyři miliardy dolarů

Foto: pixabay

Husarský kousek za miliardy se nedávno podařil světoznámé fotbalové hvězdě Cristianu Ronaldovi. Ten na tiskové konferenci odsunul dvě láhve Coca-Coly a na jejich místo postavil obyčejnou vodu. Poté všechny vyzval, ať pijí raději vodu. Na tom by ještě nebylo nic tak zarážejícího, kdyby ovšem Coca-Cola nebyla hlavním sponzorem fotbalového Eura 2021 (přesněji Mistrovství Evropy ve fotbale 2020, které bylo kvůli pandemii odsunuto právě na letošní rok). Ronaldovo gesto stálo Coca-Colu 4 miliardy dolarů. Podobně mohou miliardovou hru rozehrát také výherní výsledky Eurojackpotu.

Celebrita světového formátu si něco takového nejspíš může dovolit

Cristiano Ronaldo má na svém Instagramu přes 300 milionů sledujících, a proto na první pohled obyčejné gesto způsobilo takový vítr v akciích Coca-Coly. Vzhledem k tomu, že je Coca-Cola hlavním sponzorem letošního Eura, mohl by z toho mít Ronaldo velký průser. Je to podobné, jako byste šéfovi řekli všechno hezky od plic, aniž byste měli výhru v Eurojackpotu v kapse… Coca-Cola však k celé věci vydala prohlášení, že každý má právo na své preference nápojů. I mluvčí Eura se nechal slyšet, že hráči mají na výběr, co budou pít. A tak se zdá, že žádný postih z toho Ronaldo mít nebude. Cristiano je pověstný svým zápalem pro zdravý životní styl, a proto se mu ani nedivíme, že se nechtěl přetvařovat ani před kamerami.

Rozhýbat miliony můžete i vy

Že by běžný smrtelník rozhýbal miliony v akciích velkých firem podobným gestem, to je jen velmi málo pravděpodobné. O dost větší šanci na milionový tanec máte s tiketem Eurojackpotu, se kterým můžete hrát až o 2,5 miliardy korun. Kromě hlavních peněžitých výher je ve hře sem tam i nějaká prémie. Tady je úplně jedno, čeho se po výběru šťastných čísel napijete.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru