«

»

Když drahé snubní prsteny skončí v koši, nezbývá, než se přehrabovat tunami odpadků

Foto: pexels

Někdy vás potká den blbec a potom se ocitnete mezi hromadou odpadků a jste do nich zabořeni až po uši. Své o tom ví manželé z Birminghamu, kteří nedopatřením vyhodili své snubní prsteny do koše a pak je hledali ve dvaceti tunách smradlavého odpadu. Pravděpodobnost, že je najdou, přitom byla tak mizivá, jako pravděpodobnost, že vyhrajete v loterii Extra Renta. Naštěstí se ale výhry v loterii dějí, a proto ani nalezení cenných snubáků nebylo úplně ztraceno. Chtělo to ale jednat opravdu rychle.

Prsteny chtěla vyleštit, ale její horlivý manžel je při úklidu hodil do koše

Na den, kdy málem přišli o cennou vzpomínku na jejich zasnoubení a celkově o pár desítek tisíc korun, manželé z Birminghamu jen tak nezapomenou. Možná, kdyby se ten den zároveň pokusili o výherní výsledky Extra Renty, padla by výhra. To, co totiž zažili, je tak nepravděpodobné… a přesto se to stalo. Kevin Butler a jeho manželka se před Vánoci pustili do velkého úklidu, ostatně takhle to dělají každý rok. Přitom manželka zároveň na linku vytáhla snubní prsteny a když se jimi pokochala, usoudila, že je později vyleští. Na to už ale nedošlo, protože když se uklízelo, letělo leccos do koše. Prsteny zabalené v papírovém ubrousku nebyly výjimkou. Když je později Kevinova manželka hledala, nemohla je nikde najít. A tehdy jim to došlo. Snubní prsteny v celkové hodnotě vyšší, než je sto tisíc korun, skončily v odpadkovém koši a ten v kontejneru na nedaleké skládce odpadů.

S hledáním pomohl celer, který ten den měli k večeři

Výhra v Extra Rentě je někdy velmi blízko, takřka na dosah ruky. Ne všichni ale mají v životě tak velké štěstí a naopak se na ně nalepí smůla. A to mohl být i případ manželů Butlerových. Jenže ti se jen tak nevzdali. Když zjistili, že se jejich vzpomínky na nejhezčí část jejich života jen tak válí mezi odpadky, zamířili na skládku a požádali o záznamy z kamer. Díky nim zjistili, kde asi skončil obsah odpadkového koše s cenným pokladem. Jenže protože se mezitím v kontejneru nahromadil další odpad, který měl celkovou váhu přes 20 tun, museli si vzít na pomoc bagr. Najít snubák bagrem není úplně běžné, ale děje se to. Díky celeru manželé zjistili, který odpadkový sáček pochází z jejich kuchyně. Pak už jen stačilo zatajit dech a kus po kusu procházet celý obsah jejich koše až do chvíle, než narazili na prsteny. Ty si hověly v ubrousku přesně tak, jak je Kevinova manželka vytáhla ze šuplíku. No věřili byste tomu?!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru