«

»

Když loterie nevychází, je načase najít si práci snů

Foto: pixabay

Vysoká výhra ve Sportce, Eurojackpotu nebo v jiné loterii umožní řadě lidí skončit ve své dosavadní nevyhovující práci. Ale ani stále nevycházející Sportka není důvodem pro to, abyste se v práci usoužili. Poohlédnout se můžete po takovém místě, kde vám ani nebude vadit, že aktuální výsledky Sportky zase nehrají ve váš prospěch. O jedno takové místo můžete zavadit do konce června. Vinařství Murphy-Goode v Kalifornii podalo inzerát, ve kterém hledá vhodného kandidáta na práci s vínem. Nabízí roční bezplatné ubytování a plat 10 tisíc dolarů měsíčně (to je v přepočtu přes 220 tisíc korun). Předchozí zkušenosti nehrají roli, důležité je, že víno opravdu milujete.

Lepší než výhra v loterii

Co může být lepší než vyhrát ve Sportce? Získat práci snů! O jednu takovou se můžete pokusit, když do konce června zašlete společnosti Murphy-Goode v Kalifornii své video, ve kterém její zástupce přesvědčíte, proč právě vy byste měli místo ve vinařství získat. Podmínkou je věk nad 21 let a pracovní povolení v USA.

Také výherní výsledky Sportky by vám mohly zajistit intenzivnější kontakt s vínem… aby se z vás však nestal alkoholik, je lepší, když vaše vinné zkušenosti budou mít mnohem hlubší význam. Pokud byste uspěli a práci snů získali, naučíte se o vínu mnohé, projdete všechny etapy výroby vína a navíc se v Kalifornii krásně opálíte. Za rok získáte nové kontakty, stanete se odborníkem na víno a hlavně něco našetříte. S platem přes 200 tisíc korun měsíčně po dobu jednoho roku a bezplatným bydlením… se už dá ušetři nějaký ten milionek.

Když to nevyjde, můžete dále zkoušet štěstí v loterii

A když to nevyjde, nevadí! Své štěstí můžete pořád zkoušet i v loterii. Vzhledem k exkluzivitě se zájem o toto pracovní místo podobá zájmu trefit Eurojackpot… taky se o něj snaží lidé z různých koutů světa.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru