«

»

Když máte na účtu miliardy, můžete cestou na Měsíc přibrat i pár náhodných lidí

Foto: pixabay

Cítíte se osamoceně? Výhra ve Sportce nebo ještě lépe v Eurojackpotu vás může k seznamování s novými lidmi dost popostrčit. Když totiž máte miliardy na účtu, můžete své přátele, ale i pro vás úplně neznámé lidi zvát na různé akcičky. Třeba na výlet na Měsíc. Ten by měl být ve vašem diáři, pokud jste milionář, naplánován na rok 2023.

Japonský miliardář zve 8 lidí na výlet na Měsíc

Japonský miliardář Yusaku Maezawa se na cestu na Měsíc těší asi stejně jako obyčejný smrtelník k moři. Zkrátka má v diáři zaškrtnutý termín letu, který se předpokládá na rok 2023. Letět chce v lodi Starship od společnosti SpaceX, kterou vlastní Elon Musk. Mít výherní výsledky Eurojackpotu v kapse, můžete letět taky. Vlastně to můžete i bez nich. Stačí, aby vás Japonec Yusaku Maezawa na Měsíc pozval v rámci jeho několika projektů.

Být členem vesmírné posádky lodi Starship, to je jako výhra v Eurojackpotu. Japonec Yusaku rozhodně bude v týmu a s sebou chce přibrat dalších asi 8 zájemců z řad běžných lidí. Původně chtěl s sebou na měsíc přizvat jen umělce, kteří po návratu zpátky měli v souvislosti s tímto výletem něco hezkého vytvořit. Pak svůj nápad ale přehodnotil. Stejně jako nápad najít si v rámci jiného projektu ženu, která by s ním dala rande na Měsíci. Na toto pozvání odpovědělo přes 27 tisíc žen, sám miliardář však projekt s omluvou později zrušil.

Loď má zatím potíže s přistáváním

Ono vyhrát Eurojackpot, vůbec nemusí znamenat být úplně všude. Alespoň my bychom si výlet na Měsíc, ač naprosto zdarma, rozmysleli. O to víc, pokud by nám do klína spadly Eurojackpot výherní výsledky. Loď Starship, která má na měsíc odletět v roce 2023, má totiž drobné problémy s přistáváním. Loď před přistáním při nacvičování explodovala zatím jen 3x… nejspíš to však není nic, co by miliardy nezpravily.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru