«

»

Když ne výhra v loterii, může vás těšit unikátní pracovní pozice, jakou je lovec polárního slunce

Foto: pixabay

Že nejen výhra v Extra Rentě a jiné loterii dokáže na rtech vykouzlit úsměv, o tom svědčí nabídky unikátních pracovních pozic, které lákají na práci za odměnu. Jednou z nich je i pozice lovce polárního slunce, kterou vypsal jeden hotel na Islandu. Zájemci nabízí desetidenní ubytování zdarma nebo proplacení letenek. Na takovou dovolenou výhru v Extra Rentě nepotřebujete.

Podmínkou je, že budete umět fotit

Když výherní výsledky Extra Renty stále nevychází, nezbývá než se poohlédnout po práci, která vás bude naplňovat. Budete se divit, kolik se po světě nabízí ideálních pracovních míst. Už jsme vás určitě informovali o pozici profesionálního testovače matrací, ochutnávače zmrzliny či testera tobogánů a vodních skluzavek. Teď hotel Rangá na Islandu vypsal výběrové řízení na pozici lovce polárního slunce. Podmínkou je, že vám to půjde s fotoaparátem a tudíž pro hotel nafotíte řadu perfektních snímků polárního slunce. To je výjimečné tím, že v letních měsících nezapadá za obzor a svítí i v nočních hodinách. Tento přírodní úkaz lze v Evropě sledovat právě na Islandu a pak i na severu Skandinávie a v Laponsku. Jak už jsme říkali, štěstí v Extra Rentě nepotřebujete, zato potřebujete štěstí při výběru. Výherce této práce snů totiž bude jen jeden.

Hotel si z řad zájemců bude pečlivě vybírat

Na tuto pracovní pozici se zájemci samozřejmě museli přihlásit. Uzávěrka přitom proběhla už 15. května tohoto roku. Od zájemců o tuto pracovní pozici hotel žádá ukázky jejich předchozí fotografické práce a samozřejmě i motivační dopis s vysvětlením, proč by zrovna daný zájemce měl dostat šanci. Je jasné, že mezi dobrodruhy, kteří mají do dvou hodin sbaleno, bude o takovou nabídku velký zájem a její výhra se bude podobat výhře v Extra Rentě.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru