«

»

Když ne výhrou v loterii, můžete zbohatnout díky omylu banky

Extra Renta vám ne a ne přinést životní rentu? Nezoufejte. Je mnoho jiných způsobů, jak vám na účtu mohou přistat peníze navíc. Třeba se splete vaše banka a vaše konto bude rázem atraktivnější. Na utrácení těchto peněz ale pozor!

Další omyl další banky

Chybovat je lidské a chyby se nevyhýbají ani velkým bankovním institucím. Čas od času médii proběhne zpráva o tom, že ta či jiná banka omylem zašle peníze tam, kde nemá. Čerstvě se to týká banky Santander, která přesně na Štědrý den kvůli technické chybě odeslala přes 130 milionů liber na účty svých klientů. Asi 75 tisíc lidí si tuto událost mohlo vyložit jako vstřícné gesto banky o Vánocích. Ovšem ani výherní výsledky Extra Renty nejsou zadarmo a banka chce finance samozřejmě zpět. Tak jednoduché to však mít nebude, protože někteří lidé už mohli své zdarma nabyté peníze utratit.

Na vymáhání omylem vyplacených peněz má banka své postupy Je však jasné, že se pořádně zapotí. Přitom nešlo o velkou částku poslanou jen na pár účtů, nýbrž o spoustu drobných plateb zaslaných na mnoho účtů, a tak někteří klienti banky peníze navíc na svém účtu ani nepostřehli.

Utratili byste peníze, u kterých si nejste jisti jejich původem?

A proto, když vám peníze na účet nepřivane Extra Renta, možná vám je zajistí omyl vaší banky. S těmito penězi je však ta potíž, že je nemůžete utratit, protože je banka dříve nebo později bude vyžadovat zpět. S tímto si ale řada lidí hlavu vůbec neláme. Ve světě jsou známy případy, kdy si dotyční, kterým banka omylem na účet poslala velké peníze, peníze nejenže nechali, nýbrž je úplně v pohodě utratili. Mnohem lepší je proto utrácet vlastní výhru v Extra Rentě.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru