«

»

Když se srazí ta nejluxusnější auta, z peněženek zúčastněných létají miliony

Foto: pexels

Při každé dopravní nehodě, která si vyžádá jen plechy, můžeme mluvit o štěstí, že se nic vážnějšího nestalo. Když se však srazí ta nejluxusnější auta, z peněženek zúčastněných létají miliony. Ani výhra ve Sportce vám pak opravu plechů nemusí pokrýt. Jedna taková nehoda se stala v létě roku 2020, kdy Bugatti nabouralo další dva luxusní vozy.

Nehoda se stala v Gotthardském průsmyku ve Švýcarsku

Bizarní nehoda se stala v Gotthardském průsmyku ve Švýcarsku, na jehož úžasné přírodní scenérie by se dala nehoda hodit. Možná, že byli řidiči luxusních vozů přírodou oslněni natolik, že do sebe „ťukli”… ve skutečnosti to však bylo jinak. Karavan, který jel velmi pomalu totiž brzdil až tři luxusní vozy. Ale protože čas jsou peníze, a v případě miliardářů tohle platí dvojnásob, dostali řidiči luxusních vozů modelů Mercedes-Benz C-Class, Porsche 911 Cabriolet a Bugatti Chiron nápad karavan předjet. Možná i vám výherní výsledky Sportky umožní řítit se luxusním sporťákem s větrem o závod. Zpátky ale k nehodě. Bohužel pro všechny zúčastněné dostali tento nápad dva řidiči luxusních vozů současně, přitom se ani jeden z nich neobtěžoval směrovkou upozornit vůz za sebou, že hodlá jet do protisměru. Stalo se nevyhnutelné, vůz značky Bugatti při tomto manévru zavadil o zadní část Porsche, které pak narazilo do Mercedesu. Kolizi se nevyhnul ani karavan. Celková škoda byla vyčíslena na neuvěřitelných 88 milionů korun.

Bourat luxusní auto není žádná sranda

Bourat luxusní vůz tedy není žádná sranda. Mimo to, že se řidiči při této nehodě dostali do ohrožení života, jim pořádně dá zabrat dostat vozy do původního stavu. V případě luxusních vozů totiž běžný servis nepřipadá v úvahu a náhradní díly, lak a práce odborného automechanika pořádně provětrají i peněženku miliardáře.

A co vy, až vyhrajete Sportku? Půjdete do nějakého luxusního vozu za desítky milionů korun?

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru