«

»

Když Sportka nevychází, je potřeba začít testovat matrace!

Foto: pixabay

Když se vaše čísla na tiketu pravidelně liší od těch, která jsou v loterii tažena, je potřeba přestat fňukat nad neúspěchem a vymyslet plán B. I plán B se vám totiž může zamlouvat stejně nebo jen o krapet méně než pohádková výhra ve Sportce. Nevěříte? Místo výhry v loterii můžete získat práci snů. Která to je?

Když výhra v loterii nepřichází…

Vypadá to, že si výherní výsledky Sportky či jiné loterie s vámi nepotykají? Nevadí! Vy si totiž můžete potykat s práci snů. Tou je bezesporu testování matrací. Britská společnost Crafted Beds spouští výběrové řízení na pozici „tester matrací”. Je to pozice jako dělaná pro lenochy i ty, kteří v práci únavou zívají ostošest. Tmavé kruhy pod očima spolu s dojmem, že už jste se dlouho nevyspali, jsou u této práce výhodou! Na této pozici šéfy věčně otevřená ústa vadit nebudou, právě naopak. Tester matrací má zívání dovoleno. Jeho jedinou náplní bude testování matrací. To znamená, že se bude celých 37,5 hodin týdně povalovat v posteli a ještě za to dostane zaplaceno. Takovou výhru vám nejspíš nepřinese ani Sportka!

Že byste tuhle práci dělali klidně i zadarmo? Ne, ne vážení! Společnost tuto pozici oceňuje na 720 tisíc korun ročně, což měsíčně dělá přes 65 tisíc korun!

Práce plná výhod, avšak velmi riziková na proleženiny

Když vás výhra ve Sportce obchází velkým obloukem, nezbývá nic jiného, než se zařídit po svém. A nemusí to být vůbec špatné, pokud vyhrajete výběrko na pozici testera matrací. Je to práce plná výhod, kterou můžete dělat z domu a klidně můžete zůstat v pyžamu. Podobně dobře hodnocené pozice s sebou nesou i úměrnou dávku zodpovědnosti a rizika. Při testování pohodlnosti matrací riskujete maximálně proleženiny. Tímto ale vůbec nechceme tuto práci zlehčovat. Už vůbec nikdo netvrdí, že během této práce nemůžete dále sázet Sportku, jejíž výhra se vám až dosud vyhýbala. Třeba konečně trefíte jackpot, pak budete moci seknout s prací testera matrací a konečně zůstat věrný své vlastní!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru