«

»

Když štěstí v loterii nevychází, je načase vzít situaci do vlastních rukou

Foto: pixabay

Výherní výsledky Sportky se vám obloukem vyhýbají? Sázíte pravidelně, ale žádná větší suma se na vašem bankovním účtu díky tomu neobjevila? Nezoufejte. Doporučujeme si dát od sázení chvilku pauzu a jít si přivydělat. Kde? Co my víme, třeba na chvíli zkuste vybírat popelnice… tak jako to dělá jedna Američanka, která si měsíčně přijde asi na 60 tisíc korun.

60 tisíc měsíčně vám ani pravidelné sázení Sportky nezaručí

60 tisíc měsíčně vám ani Sportka nezaručí. Neobvyklý způsob přivýdělku si našla Američanka Tiffany Buttlerová z Dallasu. Denně vybírá popelnice, aby mohla věci, které v nich najde, ocenit a prodat se slevou. Takto si měsíčně přijde i na 60 000 korun. Tuto profesi vykonává už třetím rokem a nestěžuje si.

Co se dá najít v popelnici?

Možná si říkáte, že ani smůla ve Sportce by vás do smradlavé popelnice nevlákala. Možná si to samé na začátku říkala také Tiffany. Když pak ale přišla na to, že lidé vyhazují plně funkční nebo jen minimálně poškozené věci, chytla příležitost za pačesy. Ze začátku bylo vybírání popelnic jejím koníčkem, když byla na mateřské dovolené. Později to přerostlo ve full-time zaměstnání. Vybírání popelnic se věnuje pravidelně každý všední den. Než obejde svou trasu popelnic, trvá jí to asi tři hodiny.

Tiffany přiznává, že musela své výlety i trochu omezit, protože jinak by se doma ani nehnula. Postupem času se prý naučila brzdit a brát jen takové věci, o kterých ví, že je buď využije, nebo prodá. Nejraději prý má popelnice blízko obchodních center. Naopak nenávidí popelnice se zapáchajícími zbytky jídla. Mezi její nejlepší kousky, které našla v popelnici, patří třeba robotický vysavač nebo luxusní halenka za dva tisíce korun.

A co vy? Sportka vám nevychází? Nemějte obavy. Jak je vidět, slušný měsíční příjem může vzniknout prakticky z čehokoliv…

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru