«

»

Když už milionář neví, co by si za peníze z loterie koupil…

Foto: pixabay

Když výherní výsledky Sportky přinesou výhru někomu, kdo předtím bohatstvím nijak zvlášť neoplýval, nemáme obavu o to, že by časem nevěděl, za co peníze utratit. Přesto to může potkat každého výherce… najednou neví, za co svůj miliardový Eurojackpot utratit. Proto k vám spěcháme s tipy.

Koupit si můžete to nejtišší ticho…

Existují komory, tak zvané anechoické místnosti (zvukotěsné), které mohou být považovány za nejtišší místa na světě. Slouží například pro testování některých výrobků a ve světě jich existuje celá spousta. Není divu, že je zájem alespoň o krátký pobyt v nich. Ten ale paradoxně nemusí být vůbec příjemný a nedoporučuje se na dlouhou dobu. Nejenže vás bude trápit pocit zalehnutých uší, nýbrž v komoře nevydržíte déle než 45 minut. Tak velké ticho je pro lidský mozek nesnesitelné a velmi brzy přicházejí i halucinace.

Proto kdyby měl výherce loterie pocit, že je toho na něj moc, může o koupi některé této místnosti díky trefené Sportce uvažovat. Vzhledem k jejím účinkům je to však zbytečná transakce. Když už, může si zkusit předplatit neomezený vstup do této místnosti kdykoliv si zamane.

No nekupte si soukromí

Pokud jste před výhrou ve Sportce nepatřili zrovna k opuštěným jedincům, které ze všeho nejvíce trápila samota, budete nejspíš toužit po soukromí. To si můžete dopřát při všech vašich cestách díky soukromému tryskáči. Ušetřit můžete tím, že si soukromé letadlo jenom pronajmete. Cca 10 hodin letu v soukromém letadle vás vyjde na téměř 2 milióny.

Od věci není ani koupit si soukromý ostrov, na který se dostanete oním soukromým tryskáčem. K prodeji jsou různé pozemky tropických rájů, na kterých se stojí za to zabydlet. Díky podobným nabídkám vám nemusí být ani líto, že v rámci Českého pátku v Eurojackpotu nevyhrajete apartmán v tropickém ráji.

K mání jsou i pozemky ve vesmíru…

Někdy nejde o to, že výherce loterie neví, co si koupit, nýbrž o to, že už nemá, co dalšího by si koupil, protože většinu pozemků a budov už v rámci svých investic vlastní. Potom nezbývá nic jiného, než zaměřit potenciál výherních výsledků Eurojackpotu do vesmíru… kde jsou k mání další ary vesmírné půdy.

Ano, slyšíte dobře. Pozemek třeba na Měsíci si můžete koupit i vy, aniž byste ve Sportce vyhráli. Parcely na měsíci jsou hezky rozkouskované, očíslované a dostupné na internetu. Cena jedné se pohybuje okolo tisícovky. V tomto případě nejste oproti milionářům v nevýhodě.

Co jako nevýhodu vidíme, je skutečnost, že ti, co v loterii nevyhráli, se na svůj pozemek ve vesmíru nejspíš nikdy nepodívají. Výherci Eurojackpotu mají k této možnosti slušně nakročeno… pronájem vesmírné lodi či zaplacení letenky do vesmíru pro ně bude jen dalším povyražením.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru