«

»

Když výhra v loterii nepřichází, je potřeba najít si lepší práci. Co takhle stát se zahradníkem korálových útesů?

Foto: pexels

Ne vždy musí výhra v Korunce vyjít. Pokud ani u vás není výhra v loterii na pořadu dne, lepší než spílat nad zlým osudem, je poohlédnout se po atraktivní práci. Ta přitom nemusí nabízet žádnou finanční odměnu, abyste se cítili jako v ráji. O jednu takovou pozici – o pozici zahradníka korálových útesů, se mohli zájemci ucházet do 12. května tohoto roku.

Během péče o korálové útesy se moc nenadřete

Až tři týdny trvající dovolenou na Maledivách si bude moci užívat ten, jehož vyberou na pozici zahradníka korálových útesů pro resort Coco Palm Dhuni Kolhu. Šťastlivec bude pomáhat speciálnímu mořskému pedagogovi v obnově korálových útesů. No není tohle dokonce lepší než výherní výsledky Korunky? Tato pozice sice není nijak finančně ohodnocená. To ale vůbec nevadí, protože společnost vybranému šťastlivci zaplatí celý pobyt. Kromě vilky na vodní hladině si bude moci vylosovaný šťastlivec vychutnat také luxusní snídaně, obědy a večeře. Během péče o korálové útesy se sice moc nenadřete, ale kdyby přece jenom, k dispozici vám budou každodenní uvolňující masáže zdarma. Že tohle chcete? Smůla. Možnost zaslání motivačního dopisu a videa skončila už 12. května. Tak třeba příště!

Také při ochraně životního prostředí se můžete cítit jako v bavlnce

Tato nabídka je důkazem toho, že nemusíte smutnit nad tím, že vám výhra v Korunce opět nevyšla. Existuje spousta dalších příležitostí, jak si v životě užít. Konkrétně tato nabídka zahradníka korálových útesů je důkazem toho, že ochrana životního prostředí nemusí být vždycky o odpírání. Takový zahradník korálových útesů se bezesporu může cítit jako na luxusní all inclusive dovolené.

Kromě výhry v Korunce vás v létě může zaujmout například pozice ochutnávače zmrzliny nebo práce, při které budete testovat tobogány. Jo i bez výhry v loterii si můžete život užít!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru