«

»

Když výhra v loterii nepřichází, můžete si přivydělat třeba spánkem a jedením sýrů

Foto: pixabay

Přesně tisíc dolarů si můžete u firmy Sleep Junkie přivydělat tím, že budete před spaním jíst sýr a pak zaznamenávat kvalitu vašeho spánku. To je v přepočtu 22 tisíc korun, což je slušná částka, když výhra v Extra Rentě stále nevychází. No ne? Cílem společnosti je přijít na kloub nočním můrám. Jakou mají noční můry souvislost s jedením sýrů, to vás ani nemusí zajímat. Důležité je, že máte rádi sýry a vlastníte své zařízení na monitoring spánku (postačí chytré hodinky). Výzkum začne v březnu a bude trvat tři měsíce.

Způsobuje jedení sýrů před spaním noční můry?

Až trefíte výherní výsledky Extra Renty, můžete mít v lednici všechny druhy sýrů, které na světě existují. Nebo je můžete ochutnávat už před výhrou, a to v rámci výzkumu, který započala společnost zaměřující se na spánek Sleep Junkie. Podle některých informací by právě jedení sýrů před spaním mělo být příčinou nočních můr. Je to ale hodně nejisté tvrzení a právě společnost Sleep Junkie se pokusí jej vyvrátit, nebo potvrdit. Ostatně jen tak to neudělá, a proto potřebuje dobrovolníky, kteří budou po dobu tří měsíců před spaním pojídat sýry. Společnost hodlá účastníkům naservírovat snad všechny druhy, aby si výsledky průzkumu mohla být vážně jistá.

Podmínkou je věk nad 21 let a žádná porucha spánku, odměnou pak v přepočtu 22 tisíc korun

Proč si v době čekání na výhru v Extra Rentě nepřivydělat? Práce, kterou společnost nabízí, snad ani není prací v pravém slova smyslu. Pro milovníky sýrů už vůbec ne. Kromě pravidelné dodávky rozmanitých sýrů po celou dobu průzkumu se může účastník těšit také na odměnu ve výši 1 tisíc dolarů (v přepočtu 22 tisíc korun). Podmínkou je věk nad 21 let. Účastník průzkumu by také neměl trpět žádnou spánkovou poruchou ani alergií na laktózu.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru