«

»

Když výhra v loterii nevychází, nechte miliony vydělávat vaše domácí mazlíčky

Foto: pexels

Přijít k milionům můžete nejen skrz výhru ve Sportce, nýbrž i díky úspěšnému podnikání. Ani při něm se nemusíte doslova nadřít. Stačí využít potenciál vašeho domácího mazlíčka, nafotit ho v jeho různých pózách a peníze už si razí cestu na váš bankovní účet. Když si svými příspěvky na Instagramu získá popularitu a s ní i zástup followerů, můžete pomalu ale jistě přemýšlet o tom, že seknete s prací a místo toho budete spravovat jeho účet.

Miliony jistější než ve Sportce?

Zdá se, že udělat ze svého kocoura ikonu vydělávající miliony je lehčí, než trefit výherní výsledky Sportky. V přepočtu přes 82 milionů korun ročně vydělala kočka Choupette svému páníčkovi, návrháři Karlu Lagerfeldovi, který je spojován hlavně se značnou Chanel. Kočka Choupette měla v době své největší slávy svou vlastní chůvu a diář napráskanější než většina lidí. Kromě různých pěstících procedur se účastnila i mnoha natáčení. Její instagramový účet sledovaly zástupy fanoušků. Kočka měla svůj vlastní bankovní účet a vydala i svou knihu.

Své paničce vydělává i pes Štefan z Kofoly

Pamatujete na vtipnou kampaň Kofoly a šišlajícího křížence čivavy a jezevčíka? Pokud si myslíte, že to bylo pejskovo první natáčení, jste na omylu. Pejsek se ve skutečnosti jmenuje Tuna a jeho panička Courtney Dasherová s ním trefila jackpot.  Právě ona je příkladem toho, kdy člověk kvůli svému domácímu mazlíčkovi opustí svou práci, aby se mohl naplno věnovat kariéře svého pejska. A je v tom úspěšnější, než kdejaký sázkař Sportky v trefování šťastných čísel.

Zdá se, že vymluvit dnes dětem pejska, bude obtížnější než kdy dřív. S tím, že domácí mazlíček „něco stojí” už rodiče nejspíš nepochodí.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru