«

»

Ke startu doplňkové hry Stokrát milion už moc nechybí… pokud někdo netrefí Superjackpot

Foto: Sazka

Od 28. 2. 2022 platí ve Sportce nová pravidla, která například upravují maximální výši výher v druhém výherním pořadí nebo snižují hranici pro maximální Bonus Sportky z 250 na 150 milionů korun. Vzhledem k aktuálnímu Superjackpotu Sportky 156 700 000 Kč, o který se dnes 25. května hraje, z něhož Bonus činí téměř 121 milionů, je patrné, že už do hry Stokrát milion chybí jen opravdu málo.

Naposledy Bonus stoupal k hranici 250 milionů na konci minulého roku

Hranice 250 milionů korun (pro Bonus Sportky) byla opravdu velmi vysoko, a tak se není čemu divit, že se hra Stokrát milion nehrála často. Navíc pozorný sázkař může vědět, že doplňková hra související s dosažením určité hranice Bonusu se dříve jmenovala jinak. Pokusy dosáhnout výherních výsledků Sportky tato doplňková hra zpestřovala od května roku 2014. Hrála se vždy, když Bonus překročil hranici 250 milionů korun. Pozor, vždy se jednalo jen o čistý Bonus, ne o Superjackpot Sportky.

Poprvé se hra jmenovala Stokrát dva miliony, později Dvěstěkrát milion. Naposledy se hrála v roce 2018. Už se k ní schylovalo i na konci minulého roku, kdy Bonus byl už opravdu velmi blízko hranice 250 milionů. 19. prosince 2021 padl Superjackpot Sportky. Šťastlivec si z prvního tahu prvního pořadí odnesl 20 634 259 Kč, z bonusové kasičky pak vybral přes 229 517 217 Kč. Hra Dvěstěkrát milion tak sázkařům jen o fous unikla.

Teď se hranice pro Bonus snížila a v druhém pořadí je možné vyhrát jen rovný milion

Nová pravidla, která ve Sportce platí od 28. února tohoto roku, přinášejí do hry nový vítr. Díky tomu, že v druhém výherním pořadí Sportky lze vyhrát už jen pevně danou částku, a to rovný milion (jak v prvním, tak v druhém tahu), může Bonus růst rychleji. Z toho důvodu, aby se z výher radovalo více sázkařů, byla stanovena hranice pro maximální Bonus (jinak by mohl stoupat do závratných výšin). Nově se tato hranice snížila na 150 milionů korun, a tak je možné, že hra Stokrát milion se bude ve Sportce hrát mnohem častěji.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru