«

»

Kolik bývá vsazeno na losování Sportky a Eurojackpotu?

Foto: 777cz.eu

Kolik je v souhrnu prosázeno v každém loterijním slosování

Každý zřejmě ví, že za hraní loterií Češi ročně utratí miliardy korun, z nichž polovina se k nim zase vrátí v podobě různě vysokých výher. Málokdo má ale představu, kolik peněz bývá vsazeno na jednotlivá losování. Jako příklad si to můžeme ukázat na Sportce a Eurojackpotu, a to v běžný den losování, při němž se nehraje žádná doplňková hra a jackpot je středně vysoký.

Ve Sportce bylo minulou středu vsazeno za 31,8 milionů korun a podobně na tom s 32 miliony bylo i mimořádné páteční losování. V doplňkové hře Šance bylo ve stejné dny prosázeno 3,6 a 3,4 miliony Kč. Obdobně je na tom i nedělní losování.

Do Eurojackpotu, protože se hraje v 18 evropských zemích, sázkaři v souhrnu investují mnohonásobně více. Pokud se však na Eurojackpot podíváme jen z pohledu českých hráčů, pak ti za něj například poslední pátek utratili 25,6 milionů.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru