«

»

Kolik Čechů vyhrálo v Eurojackpotu minulý rok a kolik letos?

Foto: depositphotos

Sázet Eurojackpot znamená být si vědom toho, že se svou sázenkou o výhru soutěžíte nejen s Čechy, nýbrž i s dalšími sázkaři ze 17 zemí. Mohlo by se zdát, že se v záplavě tolika sázkařů vaše sázenka snadno „ztratí”. Výhra je však o výsledcích Eurojackpotu… a také o tom, kolik lidí zvolí stejná čísla jako vy. Hlavně, abyste svou sázenku neztratili. Potom je výhra minimálně možná. A že je i vcelku pravděpodobná, o tom svědčí seznam eurojackpotových milionářů z roku 2019 i zatím načatý seznam letošního roku. Češi Eurojackpot prostě umí!

Eurojackpot z vás může udělat miliardáře

Eurojackpot má podobný princip hry jako loterie Sportka. Stejně jako Sportka nabízí doplňkovou hru i možnost hrát o věcné ceny. Liší se cena plného tiketu a samozřejmě výše možné výhry. Zatímco Sportka z vás udělá „jen milionáře”. Výherní výsledky Eurojackpotu vám zaručí titul miliardář. Jackpot Eurojackpotu je obrovské lákadlo. Obrovskou shodou náhod ho v roce 2015 (v květnu) vybral Čech, který si odnesl historicky nejvyšší výhru – téměř 2,5 miliardy korun. Vzhledem k tomu, že Česko hraje Eurojackpot teprve od října roku 2014, to stihnul ani ne do roka. Šikula!

V roce 2019 padla další výhra – 1,4 miliardy, o kterou se opět postaral Čech.

I milióny z Eurojackpotu se hodí!

Miliardová výhra se rozhodně nepoštěstí každému sázkaři. I milióny jsou však slušnou odměnou za správnou volbu čísel. Eurojackpotových milionářů v roce 2019 nebylo zrovna málo. Výhru nad milión si z eurojackpotové kasy utržilo 13 Čechů. V doplňkové hře Extra 6 vyhrálo 6 z nich.

Ani letos žebříček výherců vůbec nezačíná špatně. Už se v něm promítly i výhry přes 29 nebo přes 26 miliónů. A pozor! Jelikož je tento seznam ještě otevřený, klidně se na něm můžete objevit i vy. Chce to jen šťastnou ruku.

3/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru