«

»

Kolik jste ochotní zaplatit za šestidenní dovolenou? Třeba přes 1,4 milionu korun?

Foto: pixabay

Až se vám poštěstí v Extra Rentě, můžete posunout váš rozpočet ohledně týdenní dovolené na jiný level. Ostatně kolik jste ochotni zaplatit za šestidenní dovolenou? Přijde vám částka 1,4 milionu za osobu moc? V případě dovolené na Antarktidě je to běžná sumička…

Pobyt na Antarktidě jen pro „zazobané”

Až vám Extra Renta výherní výsledky polezou krkem a vy si od počítání výhry budete chtít odpočinout, můžete zamířit třeba na Antarktidu. Nejenže tam není přelidněno, nýbrž si tam krásně odpočinete a ze svého bankovního účtu převedete notnou část výhry. Co si budeme povídat, kvůli vysoké ceně se na Antarktidu dvakrát či vícekrát ročně nedostanete. Koneckonců i výhra v Extra Rentě má své dno. Šestidenní pobyt v táboře na Antarktidě vás vyjde na částku přes 1,4 milionu korun na osobu.

Vysokou cenu pobytového zájezdu lze omluvit tím, že se vám v moderním kempu uprostřed pusté krajiny bude zaručeně líbit. Ubytovaní budete v kopulích, které kombinují kosmický a scifi styl. Protože jsou vyhřívané kapsle prosklené, můžete se neustále kochat okolní krajinou. V kempu nechybí ani jídelna pro setkávání hostů a samozřejmě sprchy.

Kdyby vám cena přece jen připadala vysoká, je nutné podotknout, že zájezd nezahrnuje pouze pobyt, nýbrž i řadu dalších zážitků. Hned po příjezdu na Antarktidu si například připijete alkoholem s tisíciletým ledem právě z této krajiny.

Po výhře v loterii rádi vyměníte kemping za glamping

Až si bude výhra v Extra Rentě hovět na vašem bankovním účtu, rádi dříve oblíbené kempování vyměníte za glampování. Glamping je pro ty, kteří chtějí být v bezprostředním kontaktu s přírodou, ale nechtějí přijít o luxus a pohodlí. Slovo glamping vzniklo spojením slov glamorous a camping a v podstatě jde o luxusní kempování. Za to si samozřejmě připlatíte. Ačkoliv budete v divoké přírodě – na Antarktidě, v pralese či na poušti, chybět vám nebude plnohodnotný servis podobný tomu v pětihvězdičkových hotelech.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru