«

»

Kolik naděloval Eurojackpot v únoru?

Foto: Youtube

Také v únoru se hrál Eurojackpot. Losovalo se klasicky 4x, z toho jednou se v rámci hry Český pátek hrálo o luxusní vůz Land Rover Discovery. Pro Čechy byl štědrý spíše závěr února.

První pořadí padlo v únoru jen jednou

Trefit první pořadí Eurojackpotu už můžete s jedním sloupečkem za 60 Kč. Ve většině případů to znamená stát se miliardářem, tedy pokud je jackpot Eurojackpotu dostatečně vysoko. Na miliardovou výhru to nestačilo Dánovi 5. února, když uhodl všechna čísla pro první pořadí a z eurojackpotové kasičky odsál přes 284 milionů korun. I stovky milionů jsou však dostatečnou částkou na pohádkový život. Češi bodovali až ve 4. pořadí, kde si jeden z nich odnesl přes 119 tisíc korun. Ve hře Extra 6 vyhrál jeden sázkař 200 tisíc korun.

Ani 12. únor nebyl pro Čechy, co se prvních příček Eurojackpotu týče, milionový. Ve hře Extra 6 brali dva hráči výhru 2. pořadí – 200 tisíc korun. Tři Češi se umístili na stupínku 4. výherního pořadí a ze hry si každý z nich odnesl přes 70 tisíc. I takové výherní výsledky Eurojackpotu by se řadě sázkařů hodily.

Závěr měsíce byl k Čechům štědrý

19. února si Češi ze hry Eurojackpot nic pořádného neodnesli. Už 26. února to však napravili. Poslední únorové slosování se hrálo o dvoumilionový Land Rover Discovery. Jeden Čech se spolu s německým sázkařem postavil na stupínek 2. pořadí a domů si odnesl přes 29 milionů korun. Další český sázkař si z 3. výherního pořadí odnesl přes 2,5 milionu korun. Další čeští hráči se umístili na 4. výherní příčce. Také ve hře Extra 6 brali dva hráči 200 tisíc korun.

Měsíc březen začal v Eurojackpotu v miliardovém stylu… i vy můžete stát na stupínku prvního pořadí.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru