«

»

Kolik stojí vsazený tiket Eurojackpotu?

Foto: 777cz.eu

Za plný tiket Eurojackpotu zaplatíte 400 korun

Cena vsazeného tiketu Eurojackpotu se liší podle toho, kolik jste vyplnili sloupců na sázence (1 až 6) a zda jste se rozhodli hrát i doplňkovou hru Extra 6. Za každý jeden vsazený sloupec zaplatíte 60 korun. Za dva sloupce tedy zaplatíte 120 korun, za tři 180 korun… Částka se takto navyšuje až do vsazení 6 sloupců za 360 korun.

Při vsazení i doplňkové hry Extra 6, kterou mohou hrát pouze čeští sázkaři, zaplatíte navíc 40 korun. Za plný tiket Eurojackpotu (6 sloupců + Extra 6) tedy zaplatíte celkem 400 korun.

Cena tiketu se poté může navýšit jen tehdy, jestliže se rozhodnete tiket vsadit na více slosování (1 až 6), to se jeho celková cena bude násobit, anebo při systémovém sázení, při kterém se sází více než šest sloupců. Při systému si tedy můžete vsadit až 11 340 sloupců za 680 400 korun.

3.7/5 - (3 votes)

5 komentáře

Chci napsat komentář

 1. Zdeněk

  Měli by jste vydat manuál Eurojackpotu na hra systém(kolik sázející zaplatí za vsazené čísla:6,7,8,9,10. A za vsazená vedlejší čísla 3,4,5,6,7,8,9,10.) I na doplňkové hry Extra 6, kterou mohou hrát pouze čeští sázkaři.Manuál u sportky je úplně jasný.Systém 8 uhodnu 3 čísla ,vyhrávám 10 pátých cen,atd.Rád bych věděl tyto údaje předem.S pozdravem Zdeněk.

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   na této stránce: https://777cz.eu/eurojackpot-aktualni-vysledky-a-vyhry-online/
   vedle aktuálně tažených čísel pod: EUROJACKPOT PRAVIDLA přejděte na: EUROJACKPOT SYSTÉM a tady na konci popisu klikněte na: Eurojackpot systémová sázka tabulky

   777cz.eu

 2. Kasik

  Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda u loterie Eurojackpot mají všichni sázející stejnou vloženou částkou maximální cenu. Poměr cena/země(průměrný plat). Protože v Česku je cena poměrně vysoká za plný tiket (400Kč) k platům, kdežto v např. Německu by pro ně stejná cena byla za pakatel. Díky za odpověď

  1. Kasik

   Odpověď jsem již konzultovala na sazce. Děkuji
   Sázka je prý pro všechny země stejná, ať se někde pobírají vyšší platy, někde menší.

   1. 777cz.eu

    Dobrý den,

    jen bychom doplnili, že i když pro německého sázejícího není 400 Kč za plný tiket tolik, stejně “menší” mu mohou pak připadat případné výhry..

    777cz.eu

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru