«

»

Kolik vyhrát v loterii, aby byl člověk za vodou?

Foto: pexels

Být za vodou obvykle znamená mít tolik finančních prostředků, že si díky nim nemusíte lámat hlavu, jestli s penězi vyjdete, jestli na to budete mít, jestli si můžete dovolit koupit to či ono. Být za vodou chce nejspíš každý. Kolik tedy vyhrát, abyste tuhle frázi mohli dát do spojitosti s vámi?

Jak se dostat za vodu?

Jak se tedy za onu pomyslnou vodu dostat? Můžete tvrdě a poctivě pracovat, a přesto nikdy nemusíte mít dost peněz na to, abyste si mohli žít jako ve vatě. Potom můžete mít hodně dobrý nápad a odvahu jej prezentovat, a když vše klapne, můžete být za vodou.

Za vodu vás může dostat i šťastně vyplněný tiket Sportky. Otázkou zůstává jaký finanční obnos je hoden toho dostat výherce do stavu „být za vodou”. To je velmi individuální. Někomu stačí k naplnění svého snu méně než jinému. Někdo utrácí více, jiný je šetřivější. Proto vycházejme z následujícího. Když je člověk za vodou, dovolí si koupit a užít si mimořádné věci.

Ve Šťastných 10 se dá vyhrát až 100 miliónů

Dostatečné finanční rezervy svému majiteli dávají jistý pocit klidu. Ovšem na úplné odvázání to věru není. I se slušnou rezervou se člověk nějakým způsobem drží při zemi. Případný neúspěch v podnikání by mrzel úměrně s délkou doby, kdy jste na to šetřili. Teprve až výhra v miliónech (tu vám může přinést třeba Šťastných 10) vás může dostat za vodu. Vyhrajete-li ve Šťastných 10 hlavní výhru 100 miliónů, nenecháte se odradit ani od nejbizarnějších plánů.

Sportka nabízí až 250 miliónů

Když je člověk za vodou, vytvoří si návyk i pro věci, které pro něho dříve byly nepředstavitelné. Třeba se díky Sportce stane gurmánem v pravém slova smyslu a na lanýže ve svém jídelníčku nedá dopustit. Za kilo nejcennějšího bílého lanýže přitom můžete zaplatit až 90 000 Kč. A když už budete mít na talíři lanýže, nejspíš si ohlídáte i kvalitu vašich steaků. Za ty nejkvalitnější se považují steaky z masa skotu Wagyu, za které můžete dát až 5 000 Kč za kilo.

V Eurojackpotu můžete získat až 2,5 miliardy

Už několik miliónů klidně může stačit k tomu, abyste byli za vodou. Co teprve, když v Eurojackpotu získáte až 2,5 miliardy? To bude pohádka! V tom případě můžete být za vodou na vodě ve vašem vlastním hausbótu… nebo na jachtě? A není to jedno, když je člověk miliardářem, může mít obojí!

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru