«

»

Kolik z vás si po výhře v loterii nechá opravit zuby?

Foto: pixabay

Až konečně trefíte výhru ve Šťastných 10, už se na nedostatek financí nebudete moci vymlouvat a návštěva dentální kliniky bude na programu dne. Tedy za předpokladu, pokud váš chrup potřebuje péči. Vzhledem k cenám zubních zákroků, není nic neobvyklého, že na kompletně nový chrup budete potřebovat minimálně desetitisíce korun. Pokud se bojíte vrtačky, pořídit si můžete zlatou protézu s diamanty za 153 tisíc dolarů (téměř 3,5 milionu korun).

Kolik vás bude stát zářivý úsměv?

Výherní výsledky Šťastných 10 vám na tváři vykouzlí úsměv samy od sebe. Opravdu zářivý bude, pokud si do úst nasadíte protézu v hodnotě 153 tisíc dolarů, kterou navrhla zubní klinika v Dubaji s názvem Dubai Liberty Dental Clinic. Bezesporu se jedná o nejdražší zubní protézu na světě. Na její výrobu bylo použito 24karátové zlato a až 160 kulatých diamantů s celkovou váhou 2,5 karátu. Spíše než k jídlu se hodí pro pózování před objektivem fotoaparátu. Pokud je vám líto utratit z výhry ve Šťastných 10 tolik peněz, můžete vsadit na zubní šperky, které také dokážou zakrýt kdejaký nedostatek.

Zlaté zuby grillz jako kompromis vrtačky

Trápí vás křivé zuby nebo nějaký ten zubní kámen? Chrup byste si měli samozřejmě nechat ošetřit, protože po zdravotní stránce vás hit své doby, jakým byly zlaté zuby, rozhodně nezachrání. Úsměv vám ale rozhodně zpraví, alespoň pro účely fotek. Zlaté zuby a šperky v zubech, které se často označují jako grillz, byly jednu dobu symbolem hiphopových zpěváků. Kolem roku 2013 nosily zlaté zuby nebo alespoň šperk v zubech, který zuby částečně zakrýval, zpěvačky Madonna, Miley Cyrus nebo Kate Perry. Po výhře ve Šťastných 10 bychom se tomuto trendu rozhodně nebránili. Ale pokud byste chtěli o zuby přece jen začít o něco víc pečovat a dopřát jim zdraví, můžete si koupit jeden z nejdražších kartáčků na světe. Ten představila německá firma Reinast. Zubní kartáček je vyrobený z titanu a zaručuje vytříbenou péči. Pak vás asi nepřekvapí, že za něj dáte přes 88 tisíc korun. A protože levná pasta by u takového kartáčku působila jako pěst na oko, nezbývá vám pořídit si jednu z dražších variant. Například zubní pastu Theodent 300 od americké firmy, která za ni chce v přepočtu 2000 Kč za tubu.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru