«

»

Kolik zaplatíte za vsazení loterie Šťastných 10?

Foto: 777cz.eu

Za vsazený tiket Šťastných deset můžete zaplatit až 153 610 korun, ale také jen desetikorunu

Za vsazení tiketu číselné loterie Šťastných 10 utratíte od 10 do 153 610 korun. Záleží na vás, kolik hodláte na jeden sloupec vsadit, na kolik slosování dopředu si tiket předplatíte a zda chcete hrát doplňkové hry Šance milion a Královská hra.

Za jeden vyplněný sloupec Šťastných deseti, a nezáleží na tom, kolik v něm vyplníte čísel (1 až 10), můžete utratit od 10 do 200 korun. Jestliže se rozhodnete vsadit i Královskou hru, tak se vsazená částka násobí dvěma. (Příklad: Pokud si vsadíte 200 korun za jeden sloupec a rozhodnete se hrát i Královskou hru, částka se násobí. Celkem tedy zaplatíte 400 korun.)

Při vyplňování sázenky si také musíte určit, na kolik poledních a večerních slosování má být tiket platný. Tiket si můžete předplatit na 48 poledních a 48 večerních slosování dopředu. Za jeden vsazený sloupec můžete tedy zaplatit až 38 400 korun.

Každá sázenka Šťastných 10 obsahuje 4 sloupce, a tak se při vsazení více sloupečků částka navyšuje také. Nezapomínejme ale i na druhou doplňkovou hru Šance milion, za níž zaplatíte dalších 10 korun.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru