«

»

Kombinace narozeninových čísel jeho dětí mu vynesla výhru ve výši 100 tisíc dolarů

 

Foto: pixabay

Ať už sázíte Sportku, Šťastných 10 nebo Eurojackpot, vždy jde o volbu těch správných čísel. Otázkou je, zda zůstávat věrný pokaždé těm samým číslům, nebo dát v případě dlouhodobějšího neúspěchu v loterii šanci číslům novým? Ale co když budete za zradu oněch čísel potrestáni tím, že zrovna tato čísla budou vylosována bez vaší účasti? Je to zapeklité.

Učitel v důchodu vyhrál na čísla narozenin svých dětí

Například sedmasedmdesátiletý učitel v důchodu Louis Paine ze Severní Karolíny sázel celý život. Přitom poslední dva roky byl věrný kombinaci čísel, kterou sestavil z narozenin svých dětí. Ta mu přinesla výhru 100 tisíc dolarů (2,1 milionu korun). Po odečtení všech poplatků, které s výhrou souvisely, si domů odnesl přes 78 tisíc dolarů (tedy něco přes 1,6 milionu korun). Část výhry hodlá investovat a její zbytek rozdělí mezi rodinu. A jak s výherními výsledky Šťastných 10 naložíte vy?

Další výherkyně ze Severní Karolíny sázela stejná čísla 16 let

Louisův úspěch přitom přišel poté, co si ze stejné loterie před ním výherkyně odnesla přes 264 tisíc dolarů (5,6 milionu korun). Lola Allen přitom zůstala věrná svým šťastným číslům přes 16 dlouhých let… a věrnost se jí vyplatila.

Koneckonců vsadit můžete i čísla z koláčku štěstí

Pokud štěstí ve hře Šťastných 10 nepřichází, je možné, že vám rupnou nervy a svá šťastná čísla pošlete k vodě. To mimo jiné může paradoxně způsobit to, že budete za vodou. Přesně to se stalo sázkaři Gabrielovi ze Severní Karolíny.  Z neúspěchu v loterii byl natolik frustrovaný, že zradil svá stálá čísla a vsadil ta, která na něj vykoukla z koláčku štěstí… díky nim si na účet mohl později připsat 4 miliony dolarů (přes 85 milionů korun).

Tak vidíte… nezbývá než shrnout, že je výhra ve Šťastných 10 a v jiných loteriích hlavně o štěstí a náhodě.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru