«

»

Komu Sportka pod vánoční stromeček schovává Superjackpot? Dnes se hraje o 220 500 000 Kč!

Foto: Sazka

Ani poslední listopadové slosování Sportky Superjackpot nepadl, a proto se ve středu 1. prosince hraje o 220 500 000 Kč. Z toho Bonus Sportky je 208 381 454 Kč. Po dlouhé době se ve Sportce oba tahy pro první a druhé výherní pořadí Sportky shodnou. V prvním tahu prvního pořadí je 9 900 000 Kč, v druhém tahu prvního pořadí taktéž. V prvním tahu druhého pořadí se hraje o 800 000 Kč, stejně tak i v druhém tahu druhého pořadí. V Šanci je 2,3 milionu korun.

Zakletý Bonus

Sportka všem sázkařům, kteří teď do hry vstupují převážně s plným tiketem, vypráví pohádku o zakletém Bonusu Sportky, který může vysvobodit jen ten sázkař, který uhodne všechna potřebná výherní čísla. Přesto, že je to nic v porovnání s bojem se sedmihlavou saní, či vysvobozením princezny z vysoké věže, pořád se nedaří. A to dokonce v pátek 26. listopadu nemusel jít výherce ze hry s výherními výsledky Sportky pěšky, nýbrž se mohl svézt v luxusním voze Ford Puma.

Jenže zatímco Prémii Sportky v hodnotě 550 tisíc korun si ze hry odvezl sázkař s papírovým tiketem, Superjackpot ve hře zůstal viset. Nejvyšší páteční výhry se dokonce pohybovaly jen v desetitisících. A tak se logicky nabízí otázka, komu Sportka pod vánoční stromeček schovává pohádkový Superjackpot? Zatím je Bonus Sportky přes 208 milionů korun, a tak několik desítek milionů ještě zbývá, než se Bonus dotkne hranice 250 milionů a bude rozprášen mezi všechny hráče v rámci hry Dvěstěkrát milion. Ale nač ho kouskovat, když jej můžete mít celý? K šestici výherních čísel Sportky, která jsou nutná pro výhru prvního pořadí, stačí přidat sedmé číslo Šance.

Tak třeba to do Vánoc vyjde! Ostatně pohádkový Superjackpot Sportky si můžete nadělit přímo pod stromeček, nevadí, že z něj nestihnete nakoupit dárky. Výherní tiket bohatě postačí a to na něj ani nemusíte dávat mašli. Jen pozor, abyste jej pak nevyhodili spolu s balicím papírem.

Ohodnoťte post

1 komentář

  1. Anonym

    Tomu koho si sama sazka vybere!!!

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru