«

»

Konec Účtenkovky pro vyšší účely

Foto: depositphotos

Nouzový stav v České republice se podepsal i na účtenkové loterii, která u nás fungovala od začátku října 2017. Celkem jí bylo souzeno 30 slosování. V tom posledním – 15. dubna můžete stále vyhrát i vy. Účtenkovka zde byla, aby podpořila EET, což se podařilo. Teď odchází, aby posloužila vyšším účelům. V rámci úspory státního rozpočtu se už hrát nebude. Celkem 30 215 výherních účtenek může udělat svým majitelům naposledy radost po slosování 15. dubna (právě tolik účtenek se losuje). Jen jedna ale může být miliónová!

Zájem o Účtenkovku spíše klesal

I přes nulové vklady, zájem o účtenkovou loterii spíše klesal. Údaje po 15. březnu mluví jasně. Předposledního slosování se zúčastnilo dosud nejméně hráčů (311 244 hráčů). Těm se podařilo úspěšně registrovat jen 11 533 822 účtenek. Se snad ještě menším zájmem se Účtenkovka setkala úplně v prvním kole, což se dá přisuzovat počátečním zmatkům jak ze strany hráčů, tak ze strany provozovatele.

Možná byl tedy konec Účtenkovky jen otázkou času… kdo ví? Teď může být loterie ukončena alespoň pro vyšší účely – úspora peněz pro nouzový režim České republiky kvůli koronaviru. Pro vás ještě nic nekončí. Pokud máte Účtenkovku rozehranou, do 12. dubna máte pořád dost času na to registrovat březnové účtenky. Pokud budete chtít loterii hrát i potom, nezbude vám nic jiného, než do ní investovat. Ona ale i Sportka se dá hrát za pár korun a navíc o vyšší výhry.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru