KORUNKA aktuální výsledky a výhry online

Korunka aktuální výsledky


Aktuální výsledky loterie Korunka zde obvykle najdete kolem 20:20 hodin.Korunka návod a pravidla


Jak hrát Korunku?


Loterie Korunka – logo

Číselná loterie Korunka se hraje podobně jako většina známých loterií. V Korunce od Tipsportu se 2x denně losuje 6 čísel ze 49. Hra je velmi variabilní, protože si hráč může zvolit výši sázky i variantu hry (Korunka má celkem 7 variant hry). V loterii Korunka se nesetkáte s rostoucím jackpotem, její výhry jsou pevně dané a hráči se o ně nedělí. Maximální možná výhra v Korunce je 12 milionů korun.

A jak se Korunka hraje? Dříve, než se hráči pokusí o výherní výsledky Korunky, zvolí si variantu, kterou chtějí hrát. Hrát mohou variantu Korunka na 3, Korunka na 4, Korunka na 5, Korunka Šestka, Korunka Hop Trop, Korunka Kombi a Korunka Kombi plus.

Hráči mohou na jedné sázence vyznačit více typů sázek vždy ve vyznačené části sázenky. V případě dvou a více různých sázek obdrží hráč pro každou z nich samostatné potvrzení. Všechny hry Korunky mají společné slosování. Každopádně platí, že 1 sloupeček = 1 varianta hry = jedna sázka.

Potom hráči označí svá šťastná čísla, zvolí násobek své sázky (hrát mohou už s minimálním vkladem) a označí buď odpolední, nebo večerní slosování (nebo obě). Předplatit si mohou hru až na 7 dní, dohromady až na 14 slosování. Hráči tipují buď svá vlastní čísla, výběr ale mohou přenechat náhodnému tipu.

Korunka výsledky / Korunka pravidla

 

Výherní pořadí jednotlivých her


Korunku si oblíbíte hlavně díky její variabilitě. Sami si totiž můžete nastavit svou sázku tak, aby vám vyhovovala. Volíte nejen ze sedmi variant hry, nýbrž se i sami rozhodnete, zda a kolikrát svůj vklad znásobíte. Podle sázky a jejího násobku se odvíjí cena za sázku, stejně jako výše případné výhry. Tu si lze už předem vypočítat (podle výherních tabulek jednotlivých her). Výhry v loterii Korunka jsou určené výherním násobkem podle typu sázky. Pak už jen stačí mít šťastnou ruku.

Korunka výsledky / Korunka pravidla

 

Korunka na 3


Ve hře Korunka na 3 vyhráváte už s jedním uhodnutým číslem. Hráč tipuje pouze 3 čísla ze 49 a minimální sázka je 15 Kč. Svůj vklad může samozřejmě znásobit. Při základní sázce má hra toto výherní pořadí:

 • 1 uhodnuté číslo = 15 Kč
 • 2 uhodnutá čísla = 50 Kč
 • 3 uhodnutá čísla = 2 500 Kč

Maximální vklad do sázky je u této hry 30 tisíc korun.

Korunka výsledky / Korunka pravidla

 

Korunka na 4


Také hra Korunka na 4 má podobně jednoduchá pravidla. Hráč zde tipuje pro změnu 4 čísla ze 49. Aby vyhrál, musí být tato čísla mezi šesti taženými. Výhra je však možná už s jedním uhodnutým číslem. Při základní sázce 25 Kč má hra toto výherní pořadí:

 • 1 uhodnuté číslo = 25 Kč
 • 2 uhodnutá čísla = 50 Kč
 • 3 uhodnutá čísla = 500 Kč
 • 4 uhodnutá čísla = 15 000 Kč

I zde lze svůj vklad znásobit a tím ovlivnit výši případné výhry. Maximální vklad u této hry je 16 650 Kč.

Korunka výsledky / Korunka pravidla

 

Korunka na 5


Až na 10 milionů korun hráče láká Korunka na 5, ve které tipujete 5 čísel z 49. Minimální vklad do hry je 35 Kč. Při základní sázce je výherní pořadí následující:

 • 2 uhodnutá čísla = 50 Kč
 • 3 uhodnutá čísla = 500 Kč
 • 4 uhodnutá čísla = 15 000 Kč
 • 5 uhodnutých čísel = 2 000 000 Kč

Sázku můžete znásobit až 5x, proto lze ve hře Korunka na 5 vyhrát až 10 milionů korun.

Korunka výsledky / Korunka pravidla

 

Korunka Šestka


6 uhodnutých čísel v Korunce Šestka hráči při základní sázce přinese až 5 milionů korun. Minimální vklad do hry je 35 Kč, vklad lze maximálně zdvojnásobit. Hráč tipuje 6 čísel ze 49 a při základní sázce je výherní pořadí následující:

 • 2 uhodnutá čísla = 35 Kč
 • 3 uhodnutá čísla = 500 Kč
 • 4 uhodnutá čísla = 2 500 Kč
 • 5 uhodnutých čísel = 250 000 Kč
 • 6 uhodnutých čísel = 5 000 000 Kč

Korunka výsledky / Korunka pravidla

 

Korunka Hop Trop


Ve hře Korunka Hop Trop hráč tipuje 1 až 5 čísel ze 49. Čím více čísel tipuje a uhodne, tím vyšší je výhra. Minimální sázka do hry je 10 Kč a hráč ji může znásobit až 5x. Výherní pořadí je následující:

 • 1 uhodnuté číslo = 5x vklad
 • 2 uhodnutá čísla = 45x vklad
 • 3 uhodnutá čísla = 550x vklad
 • 4 uhodnutá čísla = 8 500x vklad
 • 5 uhodnutých čísel = 200 000x vklad

Ve hře Korunka Hop Trop můžete vyhrát až 10 milionů korun.

Korunka výsledky / Korunka pravidla

 

Korunka Kombi


Hráč Korunky Kombi vybírá 3 až 16 čísel (z celkových 49) a volí jejich možné kombinace. Hra je u sázkařů velmi oblíbená, protože jim umožňuje sestavit sázku na míru. Kombinace mohou být složeny z 1 až 5 čísel. Na každou kombinaci čísel lze sázet již od 1 Kč.  Cena jedné sázenky ale musí přesáhnout 10 Kč. Už s deseti korunami lze při velkém štěstí vyhrát milionovou výhru. Maximální možná výhra je 12 milionů korun.

Korunka výsledky / Korunka pravidla

 

Korunka Kombi plus


I ve hře Korunka Kombi plus můžete svá oblíbená čísla nebo čísla vybraná pomocí náhodného tipu kombinovat, jak se vám zlíbí. V Korunce Kombi plus tipujete 2 až 32 čísel z 49 možných. Tato čísla můžete rozdělit až do 17 skupin (skupinu lze složit z 1 až 5 čísel). Maximální možnou výhrou je 12 milionů korun.

Korunka výsledky / Korunka pravidla

 

Kdy a v kolik hodin se losuje Korunka?


Korunka se losuje 2x denně 7 dní v týdnu, a to ve 14:00 hodin (pro odpolední slosování) a v18:00 hodin (pro večerní slosování). Losování Korunky se provádí pomocí elektromechanického osudí, ze kterého je postupně taženo 6 čísel ze 49.

Živý přenos losování můžete sledovat na webu www.korunka.eu  vždy ve 14:10 a v 18:15 hodin. Najdete zde i starší záznamy losování Korunky za posledních 7 dní. Ještě starší záznamy najdete na Youtube kanálu.

Korunka výsledky / Korunka pravidla

 

Jak se dozvím o výhře v Korunce?


Hned po slosování zveřejní provozovatel aktuální výsledky Korunky na webových stránkách www.korunka.eu. Svou výhru v Korunce můžete ověřit jednoduchou kontrolou svého tiketu buď osobně na pobočkách Tipsportu a Chance, nebo online (v tomto případě se o výhře dozvíte prostřednictvím svého hráčského konta). O výherních výsledcích Korunky se můžete dozvědět i u nás na webu 777cz.eu.

Korunka výsledky / Korunka pravidla

 

Kde, jak a do kolika hodin koupit a vsadit Korunku?


Sázky do Korunky se uzavírají každý den ve 14:00 a 18:00 hodin. Do té doby je nutné uzavřít sázku buď osobně na pobočkách Tipsportu a Chance, nebo online prostřednictvím hráčského konta. Sázky lze uzavírat na 1 až 7 dní. Na stejná čísla si tedymůžete předplatit až 14 slosování.

Na pobočkách Tipsportu a Chance lze uzavřít sázku tak, že vyplníte (nebo přinesete už vyplněnou) papírovou sázenku Korunky. Na pobočce si však můžete vsadit i bez sázenky. Stačí, když veškeré parametry vaší sázky sdělíte obsluze, která od vás přijme vklad do sázky a vydá vám potvrzení o sázce. Loterie Korunka hráčům nabízí i možnost si svá čísla online předpřipravit (na webu www.korunka.eu)  a odeslat je na vybranou pobočku Tipsportu nebo Chance. Teprve až budete mít kolem pobočky cestu, nahlásíte její obsluze kód vaší sázky (ten se vygeneruje po odeslání čísel).

Korunka výsledky / Korunka pravidla

 

Jak vypadá sázenka Korunky a jak ji vyplnit?


Na papírové sázence Korunky najdete celkem 5 sloupečků pro hry Korunka na 3, Korunka na 4, Korunka na 5, Korunka Hop Trop a Korunka Kombi. Někteří hráči mohou na papírové sázence postrádat hry Korunka Šestka a Korunka Kombi plus. Zatímco Korunka Šestka má svou vlastní sázenku, hra Korunka Kombi plus papírovou sázenku nemá. V případě, že v kamenné pobočce Tipsportu nebo Chance budete chtít hrát tuto variantu hry, stačí vaše šťastná čísla nahlásit obsluze pobočky. Loterie Korunka také umožňuje hráčům připravit si čísla online a zaslat je na jimi vybranou pobočku (v případě, že si z nějakého důvodu nechcete zřizovat hráčské konto).

Ve sloupečcích papírové sázenky Korunka označíte potřebný počet čísel, popřípadě kombinaci čísel ve hře Korunka Kombi. U každého sloupečku je políčko N – náhodný tip. Když jej označíte, o výběr čísel se starat nemusíte. Důležitý je i pravý dolní roh sázenky, kde je potřeba označit SLOSOVÁNÍ (odpolední a/nebo večerní), POČET DNÍ (1-7) a ZNÁSOBIT VKLAD (2x, 3x, 4x, 5x, 10x, 20x, 30x).

Papírovou sázenku Korunky Šestka vyplňujete stejným způsobem jako běžnou sázenku Korunky s tím rozdílem, že je samostatně.

Pokud nemáte pobočky Tipsportu a Chance po ruce, nebo se vám nechce kvůli sázkám za pár korun někam chodit, opravdu se vyplatí zřídit si hráčské konto, se kterým je sázení snadné. Na webu www.korunka.eu se nejprve přihlásíte (po úspěšné registraci) a pak si s přehledem vsadíte. Online sázení Korunky je snad ještě jednodušší, než vyplňování papírového tiketu. U online varianty se navíc nemusíte starat o papírové potvrzení sázky, které vám obsluha vydá v případě, že si vsadíte anonymně na pobočce.

Korunka výsledky / Korunka pravidla

 

Kolik stojí loterie Korunka?


Cena vaší sázky v loterii Korunka se odvíjí podle toho, jakou variantu hry zvolíte a kolikrát znásobíte váš vklad. Lze hrát už za 10 Kč. Minimální vklad do hry u jednotlivých variant činí:

 • Korunka na 3 – 15 Kč
 • Korunka na 4 – 25 Kč
 • Korunka na 5 – 35 Kč
 • Korunka Šestka – 35 Kč
 • Korunka Hop Trop – 10 Kč
 • Korunka Kombi – 10 Kč
 • Korunka Kombi plus – 10 Kč

Korunka výsledky / Korunka pravidla

 

Tabulka výher loterie Korunka – co se dá vyhrát?


I přesto, že si v loterii Korunka odpustíte možnost znásobení vkladu, můžete v ní vyhrát pěkné výhry doslova za pár drobných. Teprve ale až znásobení vkladu vás může uvést do světa milionářů. V Korunce na 3 můžete při maximálním štěstí vyhrát až 5 milionů korun. Korunka na 4, Korunka na 5, Korunka Šestka a Korunka Hop Trop jako hlavní výhru nabízí až 10 milionů korun. Nejvíce se dá vyhrát ve hře Korunka Kombi a Korunka Kombi plus, tedy až 12 milionů korun za vychytaný výběr čísel.

Korunka výsledky / Korunka pravidla

 

Doplňkové hry a soutěže Korunka


V loterii Korunka se sázkaři dočkají i odměny za věrnost. Hráči v Korunka Klubu získávají za každou sázku věrnostní body, tak zvaná káčka. Když káček nasbírají dostatek, mohou jimi zaplatit svou další sázku. Hráči Korunky za své sázky sbírají i tak zvané Korunka body (korunka body nejsou káčka). S těmito body se pak mohou účastnit doplňkových soutěží Korunky, jako jsou Korunkář měsíce nebo Korunkář roku. Do těchto soutěží se dostanou sázkaři s nejvíce body a mohou dále soutěžit o peníze a věcné ceny.

Korunka výsledky / Korunka pravidla

 

Kde a jak si vyzvednout výhry Korunky?


Také Tipsport má pro vyplácení výher svá pravidla. Do částky 3 000 Kč vám bude výhra vyplacena okamžitě na kterékoliv pobočce Tipsportu nebo Chance. Výhry od 3 000 do 100 000 Kč jsou vypláceny rovněž na těchto pobočkách, ale až po předchozí domluvě. Výhry nad 100 tisíc korun budou výherci vyplaceny individuálně dle domluvy, a to převodem na účet, složenkou nebo osobním vyzvednutím hotovosti na adrese společnosti. V případě online sázky se výhra okamžitě převede na hráčské konto sázkaře, odkud si ji bude moci převést na svůj bankovní účet.

Korunka výsledky / Korunka pravidla

 

Zdanění výher v Korunce


I loterii Korunku zatížil nový loterijní zákon, který začal platit od 1. 1. 2020. Výhry v Korunce nad 1 milion korun se tedy daní 15% daní. Hráči Korunky se ale nemusí obávat hrát více her najednou, protože se daň vztahuje pouze na každou hru zvlášť. Pokud byste tedy například ve hře Korunka na 3 vyhráli částku nižší než 1 milion korun a ve hře Korunka Šestka také, ale v součtu budete bohatší o více jak jeden milion korun, nemusíte státu odvádět nic, protože každá hra samostatně hranici jednoho milionu nepřesahuje. V případě výhry nad 1 milion korun za vás daň odvede provozovatel loterie.

Korunka výsledky / Korunka pravidla

 

Historie Korunky


Dnes loterii Korunku provozuje společnost Tipsport a. s., ale vůbec poprvé ji na trh v roce 1997 uvedla společnost Chance. Úplně poprvé se mohli sázkaři o výherní výsledky Korunky pokusit 17. května 1997. V roce 2013 se Korunka od společnosti Chance oddělila a fungovala nějakou dobu samostatně. Společnost Tipsport ji odkoupila v roce 2018. Korunka je mezi hráči velmi oblíbená díky nízkým vkladům a možnosti upravit si sázku na míru.

Korunka výsledky / Korunka pravidla

 

Archiv tažených čísel Korunka za posledních 10 dní pro polední a večerní losování

 

12. 2. 2023 (neděle) ▼

11. 2. 2023 (sobota) ▼

10. 2. 2023 (pátek) ▼

9. 2. 2023 (čtvrtek) ▼

8. 2. 2023 (středa) ▼

7. 2. 2023 (úterý) ▼

6. 2. 2023 (pondělí) ▼

5. 2. 2023 (neděle) ▼

4. 2. 2023 (sobota) ▼

3. 2. 2023 (pátek) ▼

 

 

Korunka výsledky / Korunka pravidla

 

4.6/5 - (37 votes)

12 komentáře

Chci napsat komentář

 1. Anonym

  Kde najdu losování korunky?
  ———–

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   v úvodu této stránky…

   777cz.eu

 2. Anonym

  Myslím v televizi,číst umím!

  1. 777cz.eu

   Vaše urážlivé “anonymní” komentáře napříč našimi stránkami můžeme odměnit zákazem přístupu..

   Děkujeme za pochopení a do budoucna slušné chování.

   777cz.eu

   1. Rony

    Dobrý den,
    Nevím co jsem napsal neslušného když se zajímám jak probíhá losování.
    Nikoho jsem neurážel, pokud to že někdo chce znát pravdu považujete za urážku???

 3. bob

  Proč tady na stránce nejsou všechny druhy loterie korunk ? Je to jen základní loterie , ale výsledky Kombi apod tu nikde k nalezení nejsou .

 4. Anonym

  Píšete výhry,ale jaké ne.Je to tajné???

 5. Anonym

  Proč nenapíšete jaké a kolik jsou výhry v korunce?

  1. Anonym

   Například šestka.

 6. Anonym

  Korunka je také nečitelná hra pro lidi.Jen provozovatel ji má perfektně přečtenou!!!

 7. Anonym

  Korunka je už jako sportka,samá náhoda že!!!

 8. Rony

  Proč tedy když jak píšete je korunka tak oblíbená není losování veřejné?
  Také tu by mělo ministerstvo financí dělat kontroly když bere daně!!!

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru