«

»

Korunka ke korunce a máte 12 miliónů!

Foto: depositphotos

Jak dlouho by trvalo našetřit 12 miliónů, kdybyste si každý den do kasičky odložili jednu korunu? Nooo… řekněme, že šetřit by musely i další generace. Naštěstí existuje možnost vyhrát 12 mega i bez spoléhání se na předchozí generace. Ono, pokud ani vašeho pradědu takhle založit kasičku nenapadlo, nejspíš to znamená, že musíte vzít štěstí do svých rukou. A nemyslete si, že štěstí poletuje jen nad populární loterií Sportka. Posadit se může i na hráče, které zaujala loterie Korunka – Tipsport. V čem je hra zajímavá?

Hra Korunka nemá rostoucí jackpot, přesto nabízí vysoké výhry

To, co dělá výsledky Sportky velmi zajímavými, je bezesporu neustále rostoucí jackpot, který dokáže trhat rekordy v počtu vyplněných sázenek. I přesto ale, že rostoucí jackpot hře Korunka chybí, mají její hráči možnost stát se majiteli nejen jednoho miliónu. Výhry v Korunce se šplhají na krásných 12 miliónů. Ty na ulici jen tak nenajdete. Vyhrát je můžete už za pár drobných, což hru přibližuje hlavně k loterii Šťastných 10. Obáváte se, že byste se při hře nudili? To nehrozí, neboť má tato loterie až 7 variant hry. Hráči nabízí i zpestření v rámci doplňkových her.

Věrnost Korunce se vyplácí

Není od věci zkusit si vsadit i jinde než ve Sportce a třeba štěstí poškádlit právě ve hře Korunka. Kvůli doplňkovým hrám je ale mnohem vhodnější hrát Korunku pravidelně. Pravidelný hráč sbírá za sázení Korunky body, které ho mohou učinit „korunkářem měsíce” (losuje se jednou za měsíc) a posunout ho mohou i do velkého ročního slosování o lákavé ceny.

Korunka coby číselná loterijní hra má určitě něco do sebe. Co se pravidel hry týče, jsou velmi pestrá. Hráč proto může mít pocit, že si svou hru nastavuje po svém, což mu může dodat pocit větší svobody. Rozhodně by se ale neměl nechat úplně unést, ať už hraje Korunku či Sportku. V obou případech se jedná o loterii, tudíž ne vždy jistý výsledek.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru